Sara James znowu triumfuje w "America's Got Talent". Zgarnęła owacje na stojąco. Największy komplement od Heidi Klum

Sara James wystąpiła w odcinku specjalnym "America's Got Talent: All Stars". Po raz kolejny zebrała owacje na stojąco od jurorów. Nie kryli również zachwytu młodą gwiazdą.

Choć Sara James nie wygrała konkursu Eurowizji w 2021 roku i tak nie dała o sobie zapomnieć. Robi karierę nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Młoda gwiazda wzięła udział w 17. edycji "America's Got Talent", gdzie doszła do finału. Nie zwyciężyła, jednak widzów bardzo zszokował werdykt. Sara James tak zapadła widzom i jurorom w pamięci, że powróciła do popularnego programu. W nocy z 9 na 10 stycznia (polskiego czasu) utalentowana wokalistka wystąpi w drugim odcinku "AGT: All Stars". Już teraz można zobaczyć jej występ na YouTubie.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Sara James znowu zachwyciła w "America's Got Talent". Wystąpiła w specjalnej edycji i zgarnęła owacje na stojąco

Stacja NBC wyprodukowała wyjątkową edycję "America’s Got Talent: All Stars". Producenci zaprosili do niej największe gwiazdy minionych odsłon. W gwiazdorskiej wersji formatu biorą udział zwycięzcy i finaliści poprzednich edycji, a także uczestnicy, których wykonania stały się wiralami i podbiły TikToka. W show występują uczestnicy "Mam talent!" z takich krajów jak: Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Belgia, Kanada, Rumunia, Indie czy Filipiny. 

Sara James w drugim odcinku show wykonała popularny utwór "As It Was" Harry'ego Stylesa, a jurorzy, jak i cała publika po raz kolejny zafundowali jej owacje na stojąco. Simon Cowell, Heidi Klum oraz Howie Mandel nie szczędzili słów zachwytu pod adresem młodej artystki.

Ogromnie szanuję cię za powrót na naszą scenę. Uwielbiam twój styl. Moja córka ma 13 lat i jest twoją fanką, ja mam prawie 50 lat i też jestem twoją fanką. Uważam, że jesteś fantastyczna - mówiła modelka.

Cały występ Sary James obejrzycie poniżej.

 

Sara JamesSara James wraca do Ameryki. Ponownie zaśpiewa w "America's Got Talent"

Sądzicie, że Sara James ma szansę na międzynarodową karierę?

Więcej o: