Sara James na scenie w "America's Got Talent" zaśpiewała z Black Eyed Peas. Co za występ! Fani oszaleli

Sara James zaśpiewała w "America's Got Talent" z zespołem Black Eyed Peas. Pysznie poradziła sobie z hitem, który ma już prawie 20 lat.

Sara James wystąpiła w finale 17. edycji programu "America's Got Talent". Młodziutka wokalistka z Polski nie wygrała show, ale i tak może czuć się zwyciężczynią. Zaszła naprawdę daleko, a jej występy były fenomenalne. Nie powstydziłby się ich niejeden dojrzały muzyk. Na scenie amerykańskiej odsłony "Mam talent!" 14-lataka wystąpiła z zespołem Black Eyed Peas. Zobaczcie, jak jej poszło. 

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

Sara James w  "America's Got Talent" wystąpiła z  Black Eyed Peas

Sara James w finale amerykańskiego show pojawiła się na scenie w towarzystwie zespołu Black Eyed Peas, by wykonać z muzykami ich hit z 2003 roku - "Let's Get It Started". Okazuje się, że 14-latka doskonale poradziła sobie z żywiołowym numerem i... porwała nie tylko widownię, ale też jurorów. Widać było, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a hit sprzed niemal dwóch dekad przypadł jej do gustu. 

 

Więcej zdjęć Sary James w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Na to, że Sara James wspaniale sobie poradziła z tym utworem, wskazują komentarze fanów. Nagranie z jej występem znalazło się na oficjalnym kanale na YouTube "America's Got Talent". 

Na pewno ma obiecującą przyszłość jako piosenkarka. Niesamowicie prezentuje się na scenie, jak dojrzała artystka. I ma anielski głos. Zasługuje na kontrakt płytowy!
Mam nadzieję, że ten program i tak pozwoli jej zrobić karierę i świat o niej usłyszy. Czekamy na więcej.
Sara. Jesteś świetna. Dałaś znakomite show. Gratulacje!
To było niesamowite. "Let's Get It Started" to świetny kawałek, a Sara śpiewająca go z Black Eyed Peas jest fenomenalna!

Nagranie z występu zamieścili również muzycy na instagramowym koncie zespołu Black Eyed Peas. Tam dominowały podobne komentarze. 

 

My też jesteśmy pod wrażeniem. A jak wam podobał się wstęp Sary James?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.