Justyna Steczkowska na Sylwestrze Marzeń jednym gestem wywołała burzę. Poszło o tęczowe opaski Black Eyed Peas

Justyna Steczkowska zakryła ręką tęczową opaskę członka Black Eyed Peas przy pozowaniu do wspólnego zdjęcia. Na gwiazdę wylała się fala krytyki. Wygląda jednak na to, że zupełnie niesłusznie.

"Sylwester marzeń" w Zakopanem organizowany przez TVP wzbudził wielkie emocje. Wszystko za sprawą grupy Black Eyed Peas, która wystąpiła z tęczowymi opaskami na ramionach. To nie spodobało się niektórym politykom obozu władzy, którzy jasno dawali temu wyraz w mediach społecznościowych. Przez pewien czas wydawało się również, że gest wsparcia środowisk LGBTQ+ nie spodobał się Justynie Steczkowkiej.

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Justyna Steczkowska atakowana za zakrywanie tęczowej opaski

W sieci krąży nagranie piosenkarki robiącej sobie zdjęcie z członkami amerykańskiego zespołu. Nie było by w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że Steczkowska pozując, zakrywa dłonią tęczową opaskę.

Na Justynę Steczkowską wylała się fala krytyki.

Steczkowska, nie wstyd ci zasłaniać opaskę tęczowa, jak nisko trzeba upaść?
Kiedy walczysz o dobrze płatne chałturki w TVP.
Czeka na nią praca w Orlenie.

Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że piosenkarka najprawdopodobniej zasłoniła opaskę przypadkowo. Świadczyć może o tym jej InstaStories, które opatrzyła grafiką z tęczową flagą.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska ig. justynasteczkowska

Słowa oraz tęczowe opaski zespołu wywołały zamieszanie w sieci. Między innymi w opublikowanym na Twitterze poście zaatakował ich Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości.

Promocja LGBT w TVP2. WSTYD! To nie Sylwester Marzeń, lecz Sylwester Wynaturzeń.

Swoje trzy grosze w podobnym tonie dorzucił też poseł Solidarnej Polski Janusz Kowalski i wielu prawicowych publicystów sprzyjających obozowi władzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.