Agnieszka Woźniak-Starak wita Nowy Rok niczym Królowa Śniegu. Bawiła się na balu w Zakopanem

Agnieszka Woźniak-Starak w Sylwestra bawiła się w Zakopanem z Magdaleną Pieczonką i Pauliną Krupińską. Postawiła na srebrną, efektowną kreację.

TVN od lat nie organizuje własnego sylwestra, dlatego też wiele gwiazd stacji nie ma żadnych zobowiązań zawodowych w ostatni dzień roku i może powitać Nowy Rok, tak jak chce. Agnieszka Woźniak-Starak zeszłego sylwestra spędzała w domu, w dresie z psami. Tym razem miała jednak inny plan. Wybrała się razem z przyjaciółmi do Zakopanego. Nie wzięła jednak udziału w Sylwestrze Marzeń, a bawiła się na balu w Bachlada Hotel Kasprowy. Postawiła na kreacje idealnie pasującą się do górskiego klimatu.

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Agnieszka Woźniak-Starak w balowej kreacji przywitała Nowy Rok

W 2023 rok dziennikarka wchodzi z przytupem. Dzień przed sylwestrem opublikowała na Instagramie zdjęcie z Zakopanego, do którego pozowała wraz z koleżankami. Na fotografii znalazła się m.in. Paulina Krupińska, Małgorzata Socha i Magdalena Pieczonka. Skąd taki pomysł na sylwestrowy cel podróży?

Jadę do Zakopanego, dawno tam nie byłam na sylwestra. Bardzo tęsknię i brakuje mi tego górskiego klimatu - mówiła dziennikarce Karolinie Kalatzi.

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z przyjaciółkami i ich partnerami żegnała stary rok w ekskluzywnym hotelu Bachleda podczas organizowanego tam balu. Sądząc po zdjęciach, które na InstaStories ochoczo dodawała m.in. Magdalena Pieczonka czy Paulina Krupińska, obowiązywały wieczorowe kreacje.

Prezenterka "Dzień dobry TVN" postawiła na srebrną, świecącą kreacje z bufiastymi, długimi rękawami i odznaczającym się gorsetem. Jej suknia wygląda, jakby była oszroniona. Prawdziwa Królowa Śniegu. Włosy związała w wysokiego kucyka. Szyję zdobił duży łańcuch. Choć nie widać outfitu w pełnej okazałości, można się domyślać, patrząc na dress code, że suknia była długa.

Agnieszka Woźniak-Stara, Paulina KrupińskaAgnieszka Woźniak-Stara, Paulina Krupińska Fot. @aga_wozniak_starak

Jak wam się podoba kreacja Agnieszki Woźniak-Starak? Więcej kadrów znajdziecie w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA