Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plejadą przyznała ostatnio, że nie przepada za Bożym Narodzeniem. Wyznała też, że choć jej ostatnie święta były dość smutne, nadal kultywuje tę tradycję. Dziennikarka zamierza za to hucznie pożegnać stary rok i doskonale bawić się w towarzystwie bliskich znajomych. W tym roku Woźniak-Starak sylwestra spędza z nimi w Zakopanem.
Rok temu Agnieszka Woźniak-Starak nie miała nastroju do imprezowania i 31 grudnia pozdrawiała fanów z kanapy, przytulając się do psa. W 2023 rok dziennikarka wchodzi natomiast z przytupem. Już dzień przed sylwestrem zamieściła na Instagramie zdjęcie z Zakopanego, do którego pozowała wraz z koleżankami. Na fotografii znalazła się m.in. Paulina Krupińska.
Ostatni spokojny wieczór w tym roku - podpisała post Woźniak-Starak, zapowiadając czekające na nią sylwestrowe szaleństwa.
W rozmowie z dziennikarką Karoliną Kalatzi Woźniak-Starak wyjaśniła, dlaczego pod koniec grudnia wybrała się właśnie do stolicy Tatr.
Jadę do Zakopanego, dawno tam nie byłam na sylwestra. Bardzo tęsknię i brakuje mi tego górskiego klimatu - wyjaśniła.
Prowadząca "Dzień dobry TVN" nie nastawia się jednak wyłącznie na zabawę i odpoczynek. Będąc w górach, nie odmówi sobie białego szaleństwa i szusowania na nartach. Zwłaszcza, że postanowiła sobie, iż w nowym roku chce uprawiać jeszcze więcej sportu niż dotychczas.
Mam bardzo poważne postanowienie. Dużo sportu. Nie to, żeby było go mało, ale chcę wejść w nowy rok bardzo zdrowo, chcę zadbać o dyscyplinę - tłumaczy.
Trzymamy kciuki, aby udało jej się dotrzymać danej samej sobie obietnicy.
Agata Młynarska składa Tuskowi refleksyjne życzenia. Doda przekazała trzy słowa
Syn Rozenek zapytał, kim jest dla niego Majdan. Poruszające, co usłyszał w odpowiedzi
Drożyzna czy standard? Spytaliśmy ekspertki o cenę obozu Lewandowskiej. "Jestem w szoku"
Tak mieszka Donald Tusk. Jego posiadłość nie ocieka luksusem
Mariusz P. został oskarżony. Niespodziewane doniesienia z sądu
Majdan o miłości do dzieci. Poruszające wyznanie
Tak Donald Tusk świętuje 69. urodziny w swoim biurze. W tle Harry Styles i zdjęcia z młodości
Prześmiewcze życzenia dla Tuska w TV Republika. Niemiecka orkiestra, ale spójrzcie na pasek
Co się dzieje z Krzysztofem Daukszewiczem? Nagle dodał ze smutkiem: Nie chce mnie