Nowoczesność z góralską nutą, olbrzymie domy i mnóstwo dziecięcych zabawek. Tak mieszkają polscy skoczkowie

Polscy skoczkowie chętnie dzielą się kadrami ze swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Możemy więc zajrzeć do ich domów i podejrzeć, w jakich warunkach mieszkają.

Większość polskich skoczków narciarskich mieszka w polskich górach. Wydaje się to oczywiste. Duże domy w rodzinnych miejscowościach robią wrażenie nawet z daleka. Zobaczcie, jak mieszkają m.in. Piotr Żyła i Kamil Stoch.

Zobacz wideo I tak są najlepsi!

Piotr Żyła

Piotr Żyła wraz z dziewczyną Marceliną Ziętek zamieszkali w nowym domu w Ustroniu. To uzdrowiskowe miasteczko jest szczególnie ważne dla skoczka. To tu urodził się i wychował, a jego rodzice prowadzą w tej miejscowości pensjonat.

Piotr Żyła wykańcza nowy domPiotr Żyła wykańcza nowy dom Instagram: @piotr_zyla_official

Skoczek pokazywał w mediach społecznościowych przebieg prac budowlanych. Niestety rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich wnętrz. Na jednym ujęciu widać jednak, jak nowocześnie się urządził. Widzimy duży telewizor, głośniki oraz stolik kawowy i szarą kanapę. Na innym natomiast możemy dostrzec elegancką kuchnię z białymi szafkami na wysoki połysk. 

Kuchnia Piotra ŻyłyKuchnia Piotra Żyły fot. screen instagram.com/piotr_zyla_official/

Kamil Stoch

Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch mieszkają w Zębie, wsi położonej w województwie małopolskim. To rodzinna miejscowość skoczka. Sportowiec także niezbyt często chwali się zdjęciami z domu. Wiadomo jednak, że posiadłość Stochów mieści się na wzgórzu. Ciekawa jest także ulica, przy której mieszkają. W 2018 roku radni Gminy Poronin zmienili jej nazwę na… ulicę Kamila Stocha. Skoczek nie chciał się zgodzić, ale w końcu przystał na ten pomysł.

Kamil StochKamil Stoch Kamil Stoch - Instagram

Willa Stochów łączy góralski styl z elementami nowoczesnej architektury. Dodatkowo skoczek może pochwalić się naprawdę pięknym ogrodem! 

 

Maciej Kot

Maciej Kot i jego żona Agnieszka mieszkają w mieszkaniu w Nowym Targu. Urządzili się w bardzo nowoczesnym stylu. W sypialni jest bardzo luksusowo. Wielkie łóżko z aksamitną, granatowym zagłówkiem jest mocnym akcentem. Na zdjęciach w mediach społecznościowych widzimy, że przestrzeń dość mocno została przystosowana do dziecięcych potrzeb. Dużo zabawek świadczy o tym, kto jest oczkiem w głowie rodziców.

Maciej Kot z żonąMaciej Kot z żoną Instagram.com/ maciejkot

Agnieszka Kot dba szczególnie o dodatki. To one przecież tworzą przytulny klimat i mówią więcej o mieszkańcach. 

 

W okresie świątecznym u Macieja i Agnieszki nie mogło zabraknąć oczywiście choinki. Żywe drzewko stanęło w salonie. Dzięki temu możemy też zobaczyć, w jakim stylu zaprojektowany został najważniejszy pokój w domu. Drewniany parkiet, płaski telewizor i nierzucająca się w oczy szafka RTV. Do tego ciemne, długie zasłony.

 

Więcej zdjęć z domu Macieja Kota, w tym jego stylową kuchnię i złoty okap, zobaczycie TUTAJ.

Stefan Hula

Wnętrza w domu Stefana Huli podobnie jak u Macieja Kota, zdominowały dzieci. Skoczek niechętnie pokazuje zdjęcia ze swojego domu w rodzinnym Szczyrku.

Stefan HulaStefan Hula Stefan Hula - Instagram

Lubi natomiast dzielić się kadrami z zabaw z dziećmi. Możemy więc podpatrzeć, jak zostały urządzone niektóre pokoje. Para postawiła na przytulne, ciepłe kolory. Wnętrza są utrzymane w tonacji beżowej. Jest sporo jasnych mebli, które świetnie współgrają z jasną podłogą.

Dom Stefana HuliDom Stefana Huli fot. screen www.instagram.com/stefek.hula

Adam Małysz

Inaczej jest w przypadku Adama Małysza. Były skoczek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie nagrywa i publikuje z domu. Razem z rodziną osiadł w rodzinnej Wiśle.

Tak mieszka Adam MałyszTak mieszka Adam Małysz Fot. Screen. Facebook/ Adam Małysz

Skoczek chętnie gotuje i chwali się zdjęciami z kuchni. W niej także nie widać odniesień do góralskich ozdób. Drewniane szafki i półki jednak naprawdę dobrze wyglądają z jasnym blatem.  

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.