Maciej Kot chwali się kuchnią. Złoty okap to początek. Reszta domu też na bogato

Maciej Kot rzadko chwali się domowymi kadrami. Tym razem zrobił wyjątek i pokazał kuchnię.

Maciej Kot jest aktywny w mediach społecznościowych, ale jego konto na Instagramie zdominowały zdjęcia z wyjazdów na zawody skoków narciarskich czy treningów. Teraz jednak sportowiec zdecydował się na współpracę z jedną z marek. Pokazując produkty, musiał jednocześnie pokazać kuchnię. To właśnie ona zwróciła naszą uwagę. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha uwielbia urządzać mieszkanie. Ulubione wnętrze? Ma takie!

Maciej Kot chwali się nowoczesnymi wnętrzami

Kuchnia skoczka urządzona jest zgodnie z najnowszymi trendami i wygląda niczym wyjęta z katalogu z inspiracjami do projektowania wnętrz. W oczy od razu rzuca się modny, złoty okap (podobny ma Wieniawa czy Szelągowska). Do tego płytki, które imitują marmur, białe i jasnobrązowe fronty szafek kuchennych oraz pasujący do całości blat. Nieco przytulności dodaje biała roleta rzymska

Maciej KotMaciej Kot Fot. Instagram/maciejkot

Kuchnię z innej perspektywy pokazała też żona skoczka. Tu widać, że pomieszczenie jest duże, połączone z jadalnią. Stół pasuje idealnie do drewnianych frontów kuchennych. Do tego ciemne krzesła i niebanalne oświetlenie. 

Agnieszka KotAgnieszka Kot Fot. Instagram/bodybyaga

Złotych dodatków w domu jest jeszcze więcej. Tych nie brakuje też w łazience skoczka. W tym kolorze są między innymi rama lustra i kran. Doskonale pasują do ciemnych szafek. 

Maciej Kot w łazienceMaciej Kot w łazience Fot. maciejkot/Instagram

Przejrzeliśmy też instagramowe konto Agnieszki Kot, która jest trenerką personalną. Ukochana skoczka dzieli się wieloma zdjęciami z sali treningowej, ale dużo chętniej niż sportowiec pokazuje też domowe zakątki. Duże wrażenie robi elegancka sypialnia z tapicerowanym obiciem łóżka. Z kolei pokój pociechy Kotów jest naprawdę uroczy i urządzony z pomysłem. 

Zdjęcia z mieszkania Macieja i Agnieszki Kotów znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.