Roksana Węgiel pokazała, jak mieszka. Przeszklona garderoba i toaletka godna gwiazdy. W części sypialnianej zaskoczenie

Roksana Węgiel zorganizowała fanom "room tour", prezentując im wnętrze swojego pokoju. Jak można się domyślić, tak gustownie urządzonego pomieszczenia mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Roksana Węgiel zasłynęła jako zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji, a wcześniej jako triumfatorka "The Voice Kids". Nastolatka z głosem jak dzwon od czterech lat robi karierę, co ma też odzwierciedlenie w jej zarobkach. Fani młodej gwiazdy byli ciekawi, jak wygląda jej pokój. Czy opływa w luksusy, a może przypomina typową sypialnię licealistki. Przyglądając się zdjęciom, można odnieść wrażenie, że bliżej jest do tego pierwszego wariantu.

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma rady dla Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel oprowadza po pokoju. Ma się czym pochwalić

17-latka pozwoliła fanom zajrzeć w cztery kąty. Okazało się, że miłośnicy jej talentu od dawna ją o to prosili i doczekali się. "Roxie" zorganizowała "room tour" za pośrednictwem InstaStories. Dzięki temu udało się podejrzeć, jak wygląda jej gniazdko.

Zdjęcia Roksany Węgiel znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

W sypialni piosenkarki dominują odcienie szarości. Wokalistka wyjaśniła, że niebawem dojdą jeszcze dodatki, a dzięki temu w pomieszczeniu zrobi się radośniej i przytulniej.

InstaStories Roksany WęgielInstaStories Roksany Węgiel @roxie_wegiel/Instagram

Uwagę przyciąga przeszklona garderoba (nawiasem mówiąc, przezroczyste drzwi to doskonała motywacja, by utrzymywać ten kącik we wzorowym porządku) i kolejny element wystroju godny prawdziwej gwiazdy - toaletka z okazałym lustrem. Przed tym meblem stanęła miękka pufa, by wykonywanie, czy zmywanie makijażu odbywało się w maksymalnym komforcie.

InstaStories Roksany WęgielInstaStories Roksany Węgiel @roxie_wegiel/Instagram

W części sypialnianej panuje spokój i ład. Okazałe łóżko stanęło pod ukośną ścianą, a jako dekorację wykorzystano grafikę przedstawiającą księżyc w pełni.

InstaStories Roksany WęgielInstaStories Roksany Węgiel @roxie_wegiel/Instagram

Innym meblem wypoczynkowym jest miękka kanapa przewiązana pasami, z której oprócz właścicielki najwyraźniej lub korzystać też jej puchaty kot.

Jak wam się podoba u Roksany? Ładnie się urządziła?

Zdjęcia Roksany Węgiel znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.