Księżna Kate pokazała się z tanim prezentem od Williama. Wygląda na to, że mąż trafił w jej gust

W sztatułce na bizuterię księżnej Kate pojawił się nowy element - złote kolczyki wysadzane kamieniami. Jeden z tabloidów donosi, że te precjoza kupił żonie książę William i prawdopodobnie wcale się nie wykosztował.

Tradycja panująca w brytyjskiej rodzinie królewskiej nakazuje jej członkom obdarowywać się skromnymi, niedrogimi upominkami. W 1981 roku, podczas swoich pierwszych świąt w pałacu, zwyczaj ten złamała księżna Diana - nie z powodu złej woli, a z niewiedzy. 20-latka przedobrzyła i sprezentowała wszystkim kosztowne kaszmirowe swetry. Zrobiło się niezręcznie, bo ona otrzymała m.in. uchwyt na papier toaletowy. Z kolei księżna Kate i książę William protokół i niepisane normy znają na wyrywki, więc wpadki im niestraszne. Co prawda w tym roku następca tronu podarował żonie kolczyki, ale najpewniej nie wydał na nie fortuny. 

Sposoby arystokratek na piękny wyglądSposoby arystokratek na piękny wygląd. Księżna Kate ma zawsze gładką cerę

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate włożyła nowe kolczyki. To ponoć prezent od męża

Księżna Kate, książę William i ich dzieci pojawili się w świątyni w Sandringham, gdzie rokrocznie przybywają na mszę odprawianą w pierwszy dzień świąt. Uwagę fotoreporterów przykuła jak zwykle stylizacja księżnej. Tego dnia niepopełniająca modowych gaf 40-latka miała na sobie płaszczyk w kolorze głębokiej zieleni od Alexandra McQueena oraz kapelusz z piórkiem i szerokim rondem. Do tego dobrała skórzane rękawiczki oraz czarną torebkę-kopertówkę. 

Więcej świątecznych zdjęć księżnej Kate znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Ponieważ żona przyszłego króla była osłonięta od stóp do głów, jedynym widocznym elementem jej biżuterii były okazałe, wiszące złote kolczyki, złożone z czterech sznurów, zdobione kolorowymi kamieniami. Według "The Sun" to właśnie te ozdoby księżna otrzymała od męża dzień wcześniej (royalsi nie umieszczają paczek pod choinką, prezenty wręczają sobie osobiście - w Wigilię, dzień wcześniej niż reszta narodu).

Księżna KateKsiężna Kate East News

Brytyjki zaczęły szturmować sklepy z biżuterią w poszukiwaniu podobnych świecidełek od razu, jak tylko światło dzienne ujrzały najnowsze zdjęcia księżnej - tak to już jest, że cokolwiek włoży na siebie Kate (albo księżniczka Charlotte) znika ze sklepowych półek z prędkością światła. Rodaczki księżnej szukają takich samych rzeczy, a jeśli to niemożliwe - ich wiernych kopii. Oryginalne kolczyki Kate od marki Sezane mają kosztować 130 dolarów, ale nie ma szans, żeby je kupić w najbliższych dniach. Ozdoby wyprzedały się błyskawicznie po tym, gdy Kate je zaprezentowała.

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

Co sądzicie o tych błyskotkach? William wykazał się dobrym gustem?

Więcej świątecznych zdjęć księżnej Kate znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: