Córka Katarzyny Pakosińskiej jest gwiazdą TikToka. Maja Antonina ma 18 lat. Podobna do mamy?

Maja Antonina Pakosińska to córka Katarzyny Pakosińskiej. 18-letnia dziewczyna jest gwiazdą TikToka. Opublikowała nagranie z mamą. Fani są w szoku.

Katarzyna Pakosińska od pięciu lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Ukochanym artystki jest pochodzący z Gruzji dziennikarz Irakli Basilaszwili. Para pobrała się 19 sierpnia 2017 roku w Gruzji. Ich wesele trwało tydzień. Artystka kabaretowa ma córkę Maję Antoninę, która przyszła na świat 26 grudnia 2003 roku. Jej ojcem jest pierwszy mąż Pakosińskiej Tomasz. Niebawem Maja Antonina skończy 19 lat. Jak obecnie wygląda córka gwiazdy?

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska pokazała nam coś, co ma w domu od lat. Tego się nie spodziewaliśmy

Córka Katarzyny Pakosińskiej jest gwiazdą TikToka. Pokazała mamę. Fani w szoku

Jak na przedstawicielkę pokolenia Z przystało Maja Antonia ma konto na TikToku, gdzie jest bardzo aktywna. Jej profil "Zwiadrowana" śledzi już blisko 20 tys. followersów. Dziewczyna w opisie chwali się, że jeden z jej filmików polubiła sama Taylor Swift. Maja Antonina Pakosińska, tak samo jak matka, jest bardzo zabawna.

Można tak stwierdzić, oglądając jej filmiki na platformie. Publikuje ich tam sporo. Występowanie przed kamerą nie jest dla niej czymś nowym. Już jako mała dziewczynka pojawiała się z mamą w telewizji, a także wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jak obecnie wygląda nastolatka? Córka aktorki ma krótkie, rude włosy i wyrosła na piękną młodą kobietę. 

Na jednym z filmików pojawiła się także Katarzyna Pakosińska. Matka z córką nagrały filmik z trendem "Zamieniam swoją mamę we mnie". Oczywiście wyszło bardzo zabawnie. Artystka kabaretowa najpierw wystąpiła w beżowym zestawie - bluzce z długim rękawem i długiej spódniczce, następnie pokazała się w bardziej hipisowskim wydaniu z rekwizytem przypominającym jointa. Maja Antonina podpisała filmik "stonerka" (od stoned - z ang. "zjarany").

Pod postem znalazło się wiele komentarzy osób, które nie mogły uwierzyć, że Katarzyna Pakosińska  to matka tiktokerki. 

Żartujesz chyba, że to twoja mama.
Czy to ta pani z kabaretu?
Teraz dopiero ogarnęłam, jaka jesteś podobna do mamy.

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiCichopek i Kurzajewski już zaczęli święta. Stół, prezenty i miłosne wyznania

A wy widzicie podobieństwo między mamą a córką?

Więcej o: