Męża Katarzyny Pakosińskiej kojarzą już wszyscy. Jak wygląda jej córka? Maja ma 17 lat i gra na gitarze. "Śliczna"

Katarzyna Pakosińska wrzuciła do sieci piękne ujęcie dwóch ukochanych osób. Drugi mąż gwiazdy gra na gitarze z jej córką. Maja skończy niedługo 18 lat.

Katarzyna Pakosińska coraz bardziej otwiera się na zainteresowanych jej życiem internautów i publikuje mnóstwo prywatnych zdjęć. Na jej social mediach nie brakuje ujęć z ukochanym, a ostatnio częściej zaczęła pokazywać prawie dorosłą córkę. Jak wygląda dziś 17-letnia Maja?

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska: Straciłam dwa medialne domy: telewizyjną Dwójkę i radiową Trójkę. Można powiedzieć, że stałam się bezdomna

Męża Katarzyny Pakosińskiej kojarzą już wszyscy. Jak wygląda jej córka? Maja ma 17 lat i gra na gitarze. "Śliczna"

Katarzyna Pakosińska postanowiła pochwalić się fanom, jak spędza wieczór z rodziną. Wsłuchuje się w dźwięki gitary, na której gra jej córka.

Uwielbiam nasze wspólne wieczory z muzyką w tle. Jak myślicie, co jest grane? - dopytywała zainteresowanych internautów.
 

Internauci oczywiście odpowiadali na pytanie gwiazdy, pisząc, że prawdopodobnie wybrzmiała jakaś gruzińska nuta lub piosenka z repertuaru Taylor Swift. Komplementów pod adresem 17-letniej Mai również nie zabrakło.

Śliczna córka, pani Kasiu. Widać, że ma dobre relacje z pani mężem.
Córka posiada gustowne sznyty na paluszkach.
To pani córka? Śliczna dziewczyna.
Ale córka! Piękna!

Maja Antonina przyszła na świat 26 grudnia 2003 roku i jest owocem miłości Pakosińskiej i jej pierwszego męża, Tomasza. Już jako mała dziewczynka wystąpiła z mamą w telewizji i wzięła udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wspominała ostatnio sama gwiazda.

To nasze pierwsze wspólne zdjęcie z profesjonalnej sesji, Maju. Dwanaście lat temu? Zawsze mnie wzrusza - jest tu cały świat dla mojego świata.
 

ZOBACZ TEŻ"Power Couple". Agata Rubik w gorzkich słowach o finałowej konkurencji: Była beznadziejna. Gruszka potrzebowała pomocy