Marta Kubacka nie bała odgryźć się Kurskiemu. Żona skoczka trenowała szermierkę

Marta Kubacka i Dawid Kubacki są małżeństwem od ponad trzech lat. W pamięci internautów zapisał się moment, kiedy żona skoczka nie bała się podsumować karygodnej wypowiedzi Jacka Kurskiego.

Dawid Kubacki dzielnie reprezentuje nasz kraj w konkursach skoków narciarskich na całym świecie. Prywatnie związany jest od ośmiu lat z Martą Majcher. Mimo tego para nie podsyca swoim związkiem zainteresowania mediów. Kim jest wybranka serca polskiego skoczka?

Zobacz wideo Dawid Kubacki pokazał wpadkę na treningu

Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż zauważamy Technologie zmieniają nasze życie szybciej, niż to zauważamy [MOTO 2030]

Marta Kubacka trenowała szermierkę

Dawid Kubacki i Marta Majcher pobrali się w 2019 roku po pięciu latach związku. Co ciekawe, mało brakowało, a Marta również zdobywałaby sukcesy na polu sportowym. 30-latka w latach 2009-2015 trenowała szermierkę w barwach Pałacu Katowice. Niestety na skutek kontuzji musiała przerwać karierę. Obecnie poświęca się głównie wychowaniu córki Zuzanny, która przyszła na świat pod koniec 2020 roku. Co ciekawe, Dawid dowiedział się, że został ojcem podczas Turnieju Czterech Skoczni.

Dawid Kubacki z żoną Martą i córkąDawid Kubacki z żoną Martą i córką instagram.com @dawid.kubacki.official

Marta Kubacka nie bała odgryźć się Kurskiemu

W pamięci mamy również wypowiedź Marty Kubackiej, kiedy Jacek Kurski przypisał stacji TVP sukces Dawida Kubackiego podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Prezes TVP napisał wówczas:

Kiedy tylko skoki wróciły do Telewizji Polskiej, natychmiast przyszły też sukcesy Polaków.

Żona skoczka w odpowiedzi na wypowiedź Kurskiego napisała, że medalista zawdzięcza swój sukces ciężkiej pracy, a nie medium, w którym odbywała się transmisja wydarzenia. 

Mój osobisty mąż zdobył medal tylko dzięki swojej ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeniom oraz całemu tabunowi ludzi, którzy nie patrzą na to, gdzie była transmisja. Tak myślę ja - jego osobista żona - napisała dosadnie.

Aleksandra Kwaśniewska Kwaśniewska nie popiera zakupów w luksusowych sklepach. "To jest jakaś bzdura"

Kibicujecie Dawidowi Kubackiemu? 

Zobacz też: Żony polskich skoczków. To one stoją za sukcesem mężów

Więcej o: