To one stoją za sukcesem naszych skoczków. Żonę Stocha zna każdy, ale czy wiecie, że ukochana Kota jest trenerką?

Polscy skoczkowie 6 marca zdobyli brązowy medal w konkursie drużynowym podczas Mistrzostw świata. Za kulisami dzielnie wspierały ich ukochane. Ewę Bilan-Stoch zna każdy, ale kim są pozostałe żony i partnerki naszych szkoczków?

Polscy skoczkowie, kolokwialnie mówiąc, dają czadu. Nic dziwnego, że widzów interesują ich rodziny i życie prywatne. Zobaczcie, co wiemy o partnerach i żonach, które wspierają naszych mistrzów. 

Zobacz wideo Piotr Żyła ma już naśladowcę

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pozuje przed lustrem w skromnym swetrze. Jego cena zwala z nóg

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha

Kamil Stoch to obecnie jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Jednak szczęście sprzyja mu nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Od ośmiu lat jest mężem ślicznej góralki, Ewy Bilan-Stoch. Żona skoczka stroni od mediów i nie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, dlatego niewiele o niej wiemy. Na Instagramie głównie publikuje zdjęcia z podróży. Fascynuje się fotografią i ma na swoim koncie kilka wernisaży.  

Ewa Bilan-Stoch, Kamil StochEwa Bilan-Stoch, Kamil Stoch Ewa Bilan-Stoch - Instagram

Marta Majcher, żona Dawida Kubackiego

Marta Majcher i Dawid Kubacki poznali się kilka lat temu. Skoczek oświadczył się ukochanej na wakacjach w Egipcie w 2018 roku. Rok później para wzięła ślub. Uroczystość miała miejsce w popularnym wśród sportowców kościele na Bachledówce.

Wybranka Kubackiego, podobnie jak mąż, kocha sport. Studiowała w Katowicach na Akademii Wychowania Fizycznego. W latach 2009-2015 trenowała szermierkę w barwach Pałacu Katowice. Rzadko pojawia się na publicznych wyjściach, ale zawsze można ją dostrzec na zawodach, gdzie kibicuje mężowi.

Marta Majcher, Dawid KubackiMarta Majcher, Dawid Kubacki Fot. Tomasz Jagodzinski / ArtService / FORUM

Kamila KaczmarekKamila Kaczmarek z programu "Królowe życia" przeszła szereg metamorfoz

Agnieszka Kot, żona Macieja Kota

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się ponad rok temu. Ta para powiedziała sobie sakramentalne tak w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie. Najbliższej wiosny na świecie pojawi się pierwsze dziecko pary - kobieta obecnie jest w ósmym miesiącu ciąży. 

Agnieszka jest znaną trenerką personalną. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 30 tys. użytkowników. Publikuje tam wiele pięknych zdjęć. Można znaleźć tam też wiele romantycznych, na których pozuje z mężem.

Maciej KotMaciej Kot Maciej Kot - Instagram

Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły

Piotr Żyła związany jest z Marceliną Ziętek - 23-latką, która jest gwiazdą programów paradokumentalnych. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich produkcji, jak ''Szkoła'' czy ''19+'', gdzie wciela się w rolę Kai Jarosik. O relacji Żyły z Ziętek media zaczęły pisać w połowie 2020 roku.

Marcelina ZiętekMarcelina Ziętek Instagram/ @marceepan