Księżna Kate zachwyciła na świątecznym koncercie. Ale spójrzcie na księżniczkę Charlotte!

Księżna Kate zachwyciła Brytyjczyków, gdy przybyła na świąteczny koncert w Opactwie Westminsterskim. Księżna Walii pojawiła się w bordowym płaszczu i wyjawiła, dlaczego nie chce zaśpiewać publicznie.

Księżna Kate nie ma czasu przejmować się medialną wrzawą po premierze dokumentu Harry'ego i Meghan. Kiedy świat analizuje każdą minutę filmu Netfliksa, księżna Walii oddała się swoim przedświątecznym obowiązkom. Zachwyciła Brytyjczyków, gdy pojawiła się na świątecznym koncercie w Opactwie Westminsterskim.

Meghan ujawnia, dlaczego Kate i William jej nie znosili. Harry przytakujeMeghan ujawnia, dlaczego Kate i William jej nie znosili. Harry przytakuje

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Księżna Kate zachwyciła na koncercie świątecznym w bordowym płaszczu. Śpiewać jednak nie chciała

Księżna Kate przybyła do Opactwa Westminsterskiego i oszołomiła zebranych. Pojawiła się w bordowym płaszczu, który połączyła z kopertówką i pięknymi kolczykami. 

księżna Kateksiężna Kate Fot. HENRY NICHOLLS/Pool Photo via AP

Księżnej Walii w Opactwie Westminsterskim towarzyszył książę William oraz dzieci: księżniczka Charlotte i książę George. Córka pary była ubrana podobnie do mamy - miała na sobie bordowy płaszcz połączony z czarnymi rajstopami.

Dla brytyjskiej rodziny królewskiej tegoroczne święta to spore przeżycie. To pierwsze Boże Narodzenie bez królowej Elżbiety II, która zmarła we wrześniu 2022 roku w wieku 96 lat. Stąd tegoroczny koncert świąteczny jest w całości dedykowany pamięci brytyjskiej monarchini. To też drugi koncert, którego gospodarzem jest księżna Kate. W ubiegłym roku został on zorganizowany, żeby uczcić służby medyczne, podczas walki z pandemią Covid-19. 

W ubiegłym roku księżna Kate zaskoczyła zgromadzonych popisem swoich umiejętności na pianinie. Tym razem, podczas rozmowy z piosenkarzem Alfie Boe przyznała, że nie jest jeszcze gotowa, żeby zaśpiewać publicznie. 

Na pianinie można ukryć trochę więcej, niż śpiewając. Właściwie moje dzieci prawdopodobnie by mi nie wybaczyły – nie jestem pewna, czy uważają, że mam szczególnie dobry głos do śpiewania. Będę musiała wziąć kilka lekcji - przyznała rozbawiona księżna Kate.

Tegoroczny koncert świąteczny royalsów zostanie wyemitowany w brytyjskich mediach w Boże Narodzenie. 

Beyonce napisała do Meghan Markle. Treść wiadomości zaskoczyła żonę Harry'egoBeyonce napisała do Meghan Markle. Treść wiadomości zaskoczyła żonę Harry'ego

Więcej o: