Chłopak Wiktorii Gąsiewskiej miał wypadek. Jasper Sołtysiewicz trafił do szpitala

Jasper Sołtysiewicz, aktor znany z "Barw szczęścia", a prywatnie chłopak Wiktorii Gąsiewskiej, uległ wypadkowi i znalazł się w szpitalu. Do zdarzenia doszło podczas wspólnego zimowego wyjazdu.

Wiktoria Gąsiewska niedawno rozpoczęła nowy związek. Postanowiła dłużej nie ukrywać ukochanego i w listopadzie po raz pierwszy pokazała się z nim publicznie. Zabrała go także na galę z okazji 30-lecia Polsatu. Od tamtej pory zakochani nie stronią od wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i cieszą się sobą. Ostatnio para wybrała się z przyjaciółmi na zimowy urlop. Wypad do Niemiec mógł skończyć się tragedią.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

'Miłość na zakręcie', Jasper SołtysiewiczKim jest Jasper Sołtysiewicz, z którym widywana jest Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz przeżyli chwile grozy. Skończyło się w szpitalu

Para zakochanych udała się do Niemiec, gdzie w towarzystwie przyjaciół miło spędzała czas. Nie zabrakło relacji w mediach społecznościowych, gdzie Gąsiewska i Sołtysiewicz pokazywali, jak dobrze się bawili. Jednak wyjazd nieoczekiwanie przerwał wypadek aktora.

No i czeka mnie operacja... "Czy warto było szaleć tak...?" - napisał Jasper Sołtysiewicz na InstaStories, zamieszczając materiał ze szpitala.

Lekarze unieruchomili mu rękę, co wyglądało na poważny uraz. Wiktoria Gąsiewska postanowiła milczeć i nie pokazywała zdarzenia na swoim profilu.

Anna CieślakAnna Cieślak w długim płaszczu niczym ze skóry węża i... trampkach. Odważnie

Para aktorów jest razem nie tylko prywatnie, ale także spotykają się na planie zdjęciowym. Oboje grają w serialu "Barwy szczęścia", gdzie widzowie mają okazję oglądać Oliwkę i Justina. Choć ich serialowe postacie na razie nie są w związku, wiele wskazuje na to, że mają się ku sobie. Na razie nie wiadomo, czy Jasper Sołtysiewicz prędko wróci na plan, by realizować nowe odcinki. Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska w odważnym wydaniu. Z kolczykami w wardze i brwiach jeszcze jej nie widzieliśmy

 
Więcej o: