Wiktoria Gąsiewska w odważnym wydaniu. Z kolczykami w wardze i brwiach jeszcze jej nie widzieliśmy

Wiktoria Gąsiewska opublikowała kolejną dawkę zdjęć z niecodziennej sesji. W tym przypadku to zmiana wizerunku o 180 stopni.

O Wiktorii Gąsiewskiej ostatnimi czasy było głośno za sprawą domniemanej ciąży. Młoda celebrytka nie ukrywa, że Instagram jest jednym z jej źródeł zarobku. Chętnie wchodzi we współprace z różnymi markami. Właśnie pod jednym ze sponsorowanych postów, na którym aktorka reklamowała ubrania, wścibska fanka zapytała się, czy ta jest w ciąży. Gąsiewska pokazała prawdziwy dystans i w zabawny sposób odpowiedziała na niemiły komentarz. Piękna aktorka bierze także udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Od pewnego czasu zdradza efekty naprawdę ciekawego projektu. W takim wydaniu jeszcze nie widzieliście gwiazdy.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Wiktoria Gąsiewska pozuje z kolczykami na całej twarzy. Fani zachwyceni: Pasuje ci taki styl

Kilka miesięcy temu Wiktoria Gąsiewska zszokowała wszystkich, publikując zdjęcia, na których jest cała w kolczykach. Szybko jednak wyszło na jaw, że to nie diametralna zmiana stylu, tylko nowy look na potrzeby sesji zdjęciowej. 3 grudnia aktorka opublikowała kolejne efekty pracy z fotografką Heleną Bromboszcz. Gąsiewska wygląda niczym postać z książki fantasy. Ma czarne buty na platformie, rajstopy w gwiazdki, skórzaną mini i prześwitującą bluzkę ze złotymi elementami i rozcięciem na całej długości oraz długie rękawiczki pod komplet. Piękne, długie włosy ma spięte w bardzo ciasny kok. Z fryzury wychodzą pałeczki. Jednak to, co zwraca największą uwagę to kolczyki. Aktorka ma je w ustach, po obydwu stronach, między brwiami, a także w brwiach.

 

Nietypowy wygląd gwiazdy, która przyzwyczaiła nas do bardziej naturalnego wyglądu, o dziwo przypadł do gustu jej fanom.

Super wyglądasz. Pasuje ci taki styl.
Zdjęcia niebanalne. Masz świetną figurę.
Oryginalnie bardzo, ale fajnie - czytamy.

A wam jak podoba się Wiktoria Gąsiewska w takim wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.