Paulina Smaszcz rozpływa się nad jednym z piłkarzy polskiej reprezentacji. Wpadł jej w oko. "Jezu, jaki to piękny facet"

Paulina Smaszcz dość niechętnie śledzi poczynania podopiecznych Czesława Michniewicza na mundialu w Katarze. Kobieta-petarda bez zastanowienia jest jednak w stanie wskazać najprzystojniejszego zawodnika w szeregach polskiej reprezentacji.

Choć Polska przegrała 2:0 ostatni mecz w fazie grupowej, naszej reprezentacji udało się zapewnić awans do 1/8 finału MŚ. Ogromna w tym zasługa Wojciecha Szczęsnego, który bramki bronił jak lew, pokazując na tych mistrzostwach szczytową formę. Polski bramkarz nie przepuścił nawet rzutu karnego w wykonaniu Leo Messiego, dzięki czemu niewątpliwie zapisał się na kartach historii futbolu. Teraz przed Biało-Czerwonymi spotkanie z broniącą tytułu mistrza Francją. Paulina Smaszcz tego meczu raczej śledzić nie będzie, chyba że zrobi wyjątek dla jednego z kadrowiczów, który wyjątkowo wpadł jej w oko.

Zobacz wideo Paulina Smaszcz o grożeniu palcem byłemu mężowi

Magda Gessler, Małgorzata RozenekPolskie gwiazdy lubią przerabiać instagramowe zdjęcia. Tak wyglądają naprawdę

Paulina Smaszcz komentuje poczynania reprezentacji. Spodobał jej się jeden z piłkarzy

O dokonania Polaków na Mistrzostwach Świata w Katarze Paulinę Smaszcz zagadnął jeden z fanów podczas live'a, który była żona Macieja Kurzajewskiego organizowała przed meczem z Argentyną. Spytana o możliwy wynik odparła, że nie ma najlepszej opinii o Biało-Czerwonych.

Przepraszam was, nie wierzę w polską reprezentację. Jak nie ma Lewandowskiego, to już w ogóle - stwierdziła.

Choć Smaszcz nie docenia możliwości podopiecznych Michniewicza, bardzo pozytywnie wypowiada się o ich wyglądzie. A konkretnie o aparycji jednego z nich. Jest bowiem zachwycona Grzegorzem Krychowiakiem.

Jeśli mnie zapytacie, kto jest najprzystojniejszy, to oczywiście Krychowiak. Krycha jest genialny. Jezu, jaki to piękny facet jest. Jaki piękny facet. Nigdy z nim nie rozmawiałam, nie poznałam go, ale estetycznie podoba mi się najbardziej - skomentowała.

Paulina Smaszcz dodała, że to Robert Lewandowski jest mistrzem świata i uważa, że powinniśmy o niego dbać.

Jak widzę jakiś hejt na niego, jak ktoś o nim źle mówi, to ja dostaję szału, bo to jest nasze dobro narodowe - denerowała się.

Dorota GardiasDom Doroty Gardias. W sypialni dywan imitujący krowią skórę. Ma też wielki taras

Jednak nie tylko serce kapitana polskiej reprezentacji jest już zajęte. Grzegorz Krychowiak, który tak spodobał się Paulinie Smaszcz, również jest w wieloletnim związku. Partnerką pomocnika w 2011 roku została francuska modelka Celia Jaunat, a w 2019 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu.

Gdy stało się jasne, że w 1/8 finału polska reprezentacja spotka się na murawie z Francuzami, internauci zaczęli dopytywać ukochaną Krychowiaka, komu będzie kibicować. Celia odparła jednak, że zawsze wspiera polską drużynę.

Więcej o: