Polska drużyna zagra z Francją, rodzinnym krajem Celii Krychowiak. Zdradziła, komu kibicuje. Jasna deklaracja

4 grudnia w niedzielę Polacy zagrają z Francuzami. Wydawać by się mogło, że dla Celii Krychowiak decyzja o tym, której drużynie kibicować, nie będzie prosta. Co innego sugeruje jednak jej odpowiedź na pytanie dotyczące wspierania konkretnej reprezentacji.

Pomocnik reprezentacji Polski w piłce nożnej, Grzegorz Krychowiak, jest związany z francuską fotomodelką Celią Krychowiak (kiedyś - Jaunat). W ostatnich latach para przebywała we Francji, Anglii, Rosji i Grecji, jednak najczęściej goszczą w mieszkaniu w Paryżu. Wydawać by się mogło, że to właśnie rodzimy kraj jest Celii najbliższy. Być może zdecydowała się jednak na czas mundialu całą swoją sympatię przelać na Polskę, bo okazuje się, że to naszej reprezentacji kibicuje najmocniej. 

Zobacz wideo Polskie WAGs to dziś prawdziwe piękności, a jak wyglądały kiedyś? Czasami trudno je poznać

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

Celia Krychowiak kibicuje Polsce. Nie miała wątpliwości

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak poznali się w salonie firmy, która handlowała luksusowym wyposażeniem do łazienek. Ona pracowała jako asystentka menedżera, a on był klientem. To była miłość od pierwszego spojrzenia.

Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! - mówiła Celia "Vivie".

Szybko stworzyli związek, razem zamieszkali, a w 2019 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Od lat mieszkają razem w Paryżu, która jest rodzinnym krajem Celii. Jako że Polska wkrótce zmierzy się z Francją, modelka dostawała mnóstwo pytań o to, której drużynie kibicuje. 

Brawo Polska, dawaj - napisała Celia w komentarzu.

Po chwili zapytana, czy podczas meczu z Francją nadal będzie kibicować Polakom, przyznała:

Tak, nadal wspieram Polskę - odpisała.

Komentarze na Instagramie Celii KrychowiakKomentarze na Instagramie Celii Krychowiak Instagram.com/celiajaunat

Grzegorz Krychowiak o meczu z Francją

Całe szczęście, że Celia trzyma kciuki za Polaków i swojego ukochanego, bo - jak on sam twierdzi - mecz z Francją jest wyzwaniem. 

Z Francją będzie zupełnie inny mecz. To też przeciwnik z najwyższej półki, ale na tym etapie nie wyobrażaliśmy sobie innego. To faworyci, ale będziemy walczyć, by sprawić niespodziankę - powiedział pomocnik reprezentacji Polski w TVP Sport.

Grzegorz Krychowiak, Celia JaunatCelia Jaunat i Grzegorz Krychowiak przeprowadzili się do Francji. Wnętrze ich nowego mieszkania jest IMPONUJĄCE

Mecz Polska - Francja rozpocznie się w niedzielę 4 grudnia o 16. 

Więcej o: