Katarzyna Cichopek zadaje mrocznego szyku na planie "Jaka to melodia?". Czarną stylizację dopełnił choker

Katarzyna Cichopek pojawiła się na planie świątecznego odcinka "Jaka to melodia?". Gwiazda postawiła na klasyczną, elegancką stylizację, którą dopełniła chokerem.

Katarzyna Cichopek to jedno z gorętszych nazwisk ostatnim czasie w polskim show-biznesie. O aktorce "M jak miłość" jest głośno za sprawą jej związku z Maciejem Kurzajewskim oraz tematów, które dzieją się wokół. Gwiazda niedawno pojawiła się w formacie "Jaka to melodia?", gdzie postawiła na dość kreatywną stylizację.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Miszczak wytypował duet prowadzących śniadaniówki Polsatu. Mają przebić 'Kurzopków'Miszczak miał wybrać duet prowadzących w Polsacie. Może zagrozić "Kurzopkom"

Kasia Cichopek zadaje szyku na planie "Jaka to melodia?". Czarna stylizacje dopełnił... choker

Już od dłuższego czasu do programu "Jaka to melodia?" zapraszani są celebryci i gwiazdy TVP. W odcinkach specjalnych mają szansę nie tylko zaimponować swoją wiedzą z zakresu muzyki popularnej lub wokalnym talentem, ale i wesprzeć organizacje charytatywne. Na planie jednego z grudniowych odcinków pojawiły się Ida Nowakowska, Edyta Herbuś i Katarzyna Cichopek. Celebrytki reprezentowały show "You Can Dance - Nowa Generacja". Cichopek postawiła na elegancką, czarną sukienkę z długim rękawem. Gwiazda wyeksponowała nogi, a stylizację dopełniła chokerem z pokaźną różą. Wybrała też mocny makijaż i czerwoną szminkę. W takim wydaniu jej jeszcze nie widzieliśmy. Aktorce dopisywał również znakomity humor - na każdym zdjęciu prezentuje uśmiech od ucha do ucha.

Przypominamy, że Katarzyna Cichopek dość często pojawia się w programie "Jaka to melodia?" - wcześniej w 2022 roku rywalizowała już z prowadzącymi "Pytanie na śniadanie". Jak podoba wam się stylizacja gwiazdy "M jak miłość"? Dajcie znać w komentarzach.

Roksana WęgielRoksana Węgiel w jasnym blondzie i obcisłym gorsecie. Do "aniołka" jej daleko

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek chcą przeprosin od Pauliny Smaszcz. Mamy komentarz jej prawniczki [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: