Miszczak miał wybrać duet prowadzących w Polsacie. To małżeństwo może zagrozić "Kurzopkom"

Od jakiegoś czasu plotkuje się na temat śniadaniówki Polsatu. Pomysłodawcą ma być Edward Miszczak, który po 25 latach zrezygnował z funkcji dyrektora programowego TVN. Dziennikarz już w styczniu przyszłego roku ma objąć nowe stanowisko w Polsacie. Na jaw wyszły jego pierwsze ustalenia.

Według przecieków medialnych, telewizja Polsat szykuje się do wypuszczenia na antenę własnej śniadaniówki. Edward Miszczak w styczniu ma objąć stanowisko dyrektora programowego stacji, a z posadą pożegna się Nina Terentiew, która zasiądzie w radzie nadzorczej Polsatu. Dziennikarz miał podjąć pierwsze decyzje i wytypował duet prowadzących, który może zagrozić popularności Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. To znane małżeństwo. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Goszcz zginął w tragicznych okolicznościach, a choroba Kownackiej była tematem tabu. Gwiazdy Polsatu, które już odeszły

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak komentuje odejście Edwarda Miszczaka z TVN-u

Edward Miszczak wytypował duet prowadzących śniadaniówki Polsatu. Mają przebić "Kurzopków" 

Niedawno Polsat świętował swoje 30-lecie w Teatrze Wielkim w Warszawie. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć założyciela stacji i wizjonera Zygmunta Solorza-Żaka. Obecny był również Edward Miszczak

ZOBACZ: 30-lecie Polsatu. Łzy Solorza, klaskanie z Rubikiem i Maryla odmrożona przed Sylwestrem [PODSUMOWANIE]

Jednym z pierwszych pomysłów Miszczaka na nowym stanowisku była odpowiedź na konkurencyjne programy "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie". Polsat również będzie miał swój program śniadaniowy. Pracownik stacji zdradził, że dziennikarz wytypował Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską na prowadzących. Znane małżeństwo od lat bawi fanów w sieci i mogą poważnie zagrozić popularności pary prezenterów "Pytanie na śniadanie". 

Pewniakami jest małżeństwo Dowborów, czyli Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Miszczak liczy, że ich małżeńskie przekomarzania, dowcipy oraz luz na antenie przyciągną publiczność. Joanna i Maciej mają być polsatowską odpowiedzią na Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego - ujawnił pracownik stacji w rozmowie z "Super Expressem".

Jak się okazało, nie tylko małżeństwo Dowborów jest brane pod uwagę. Edward Miszczak planuje zatrudnić nie tylko Marcelinę Zawadzką, która prowadzi liczne imprezy Polsatu, ale i Anię Wendzikowską z Malwiną Wendzikowską, która była związana z produkcją "Tańca z Gwiazdami". Są kuzynkami i utrzymują bliskie relacje, a ich dziadkowie byli rodzonymi braćmi. 

Twarzą programu będzie też Marcelina Zawadzka, która zdobyła doświadczenie w TVP, szefostwo bierze też pod uwagę zatrudnienie Wędzikowskich. Chodzi o Malwinę Wędzikowską i Anię Wendzikowską. Stylistka i prezenterka są spokrewnione. Edward Miszczak liczy, że takie rodzinne koligacje będą dla widzów ciekawe i wzbudzą emocje, co się przełoży na oglądalność. Postawił sobie za punkt honoru, aby ten program osiągnął sukces - dodał informator.

Dorota WellmanTVN podjęła decyzję. Dorota Wellman dostała w stacji swój kawałek. Będzie hit?

Wirtualne Media ustaliły, że producenci planują, by nowy format Polsatu był nadawany tylko w weekendy. "Dzień dobry TVN" i "Pytanie na śniadanie" są emitowane codziennie.

Więcej o: