Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna, ale fani patrzą na jego włosy. "To jest hit!"

Katarzyna Sokołowska coraz chętnie pokazuje syna w mediach społecznościowych. Ostatnie zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, robi furorę.

W połowie lipca Katarzyna Sokołowska i jej partner Artur Kozieja powitali na świecie długo wyczekiwanego syna. Nie minęło dużo czasu, a reżyserka pokazów mody zdradziła, że nazwali chłopca Ivo Lew. Starała się jednak nie pokazywać jego twarzy, co zmieniła stosunkowo niedawno prezentując, jak chłopiec spędza czas z tatą. Teraz znów chwali się pociechą, a uwagę przykuwają jego włosy.

Zobacz wideo Joanna Krupa o podróżach z córką. Przez nią zapomniała o rocznicy ślubu

To miały być murowany hity, a wyszły paździerzeNajgorsze programy w historii Polsatu. W jednym z nich wystąpiła Magda Gessler

Katarzyna Sokołowska pokazała twarz syna

Katarzyna Sokołowska w tym roku po raz pierwszy miała okazję spędzić Mikołajki w roli matki. W tym wyjątkowym dniu zaprosiła do domu przebranego za świętego Mikołaja mężczyznę, który wręczył maluchowi prezent. Chłopiec zapozował do pamiątkowej fotografii na rękach taty. 

Wszystkim dzieciom życzymy miłości, bliskości, uśmiechu i pokoju. Niech Mikołaj zapuka do każdych drzwi - pisała Katarzyna Sokołowska.

Katarzyna Sokołowska pokazała synaKatarzyna Sokołowska pokazała syna Instagram @kasiasokolowska_official

Fani szybko zauważyli, że Ivo Lew bardzo szybko rośnie i jest coraz bardziej podobny do mamy. Wróżą mu karierę prawdziwego modela.

Pani Kasiu, ale podobny do pani.
Jaki już kawaler wielki. A dopiero co się przecież urodził.
Pani Kasiu, synek cudny. Rośnie model - pisali fani.

Uwagę internautów zwróciły niezwykle bujne włosy chłopca.

Jaka grzywa!
To jest hit! Ale fryzura!

Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie

Katarzyna Sokołowska w rozmowie w "Dzień dobry TVN" przyznała, że późne macierzyństwo było spowodowane tym, że długo próbowała zajść w ciążę. W spełnieniu marzenia ostatecznie pomogła jej metoda in vitro. Okres wyczekiwania pozwolił jej się jak najlepiej przygotować do nowej roli i nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. 

Katarzyna SokołowskaSokołowska utuliła małego syna i pognała w góry. Jest najlepszą mamą na świecie

Więcej o: