To się księciu Harry'emu podobało w Meghan Markle. Potem zaczęli się spotykać. Dziwne, ale urocze

Meghan Markle i książę Harry opowiedzieli widzom Netfliksa o swoim pierwszym spotkaniu. Za nim jednak do niego doszło, para poznała się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na Netfliksie ukazał się już oczekiwany od dawna serial dokumentalny o Meghan Markle i księciu Harrym o jakże zaskakującym tytule "Harry i Meghan". Para poruszyła wiele trudnych i bolesnych dla siebie tematów, wśród których są rasizm, depresja i walka z nieuczciwymi mediami. Zakochani mieli jednak okazję podzielić się również wesołymi momentami z życia i opowiedzieli, jak się poznali.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Łukasz Golec, Edyta GolecEdyta Golec zdradza sekret imponującej sylwetki. "Wstaję o piątej rano"

Meghan Markle i książę Harry poznali się w zaskakujący sposób

Harry pierwszy raz zobaczył przyszłą żonę na Instagramie przyjaciółki, która podzieliła się zabawnym nagraniem, na którym wygłupia się z Meghan Markle

Przeglądałem, co opublikowali znajomi. Przyjaciółka wrzuciła ich nagranie, to było jak Snapchat, zobaczyłem ją z psimi uszami. Byłem zafascynowany i pomyślałem "Kto to jest?".

Książę napisał do przyjaciółki i powiedział jej, że chce poznać Meghan. Ta przed spotkaniem sprawdziła jego media społecznościowe.

Gdy ludzie pytali, czy sprawdziłam go w wyszukiwarce, odpowiadałam, że nie. Wolałam zobaczyć, co publikuje, a nie czytać, co o nim piszą. Zobaczyłam piękne zdjęcia przyrody z jego pobytu w Afryce - mówiła przed kamerami.

Przyszli małżonkowie wymienili się numerami telefonów i wkrótce potem umówili się na drinka w Londynie. Harry zaliczył wtedy sporą wpadkę, spóźnił się bowiem pół godziny.

Był cudownie zabawny, to było takie odświeżające. Po godzinie wyszłam, ale zadzwoniłam do niego wieczorem i zaproponowałam kolację następnego dnia - powiedziała Amerykanka.

Na drugą randkę spóźniła się Meghan Markle, chociaż jak podkreśliła, było to raptem kilka minut. 

Ewelina Taraszkiewicz, Paulina NowickaEwelina Taraszkiewicz nie odpuści Paulinie Nowickiej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: