Edyta Golec zdradza sekret imponującej sylwetki. "Wstaję o piątej rano" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Edyta Golec powiedziała nam, jak dba o figurę. Okazało się, że artystka naprawdę wiele dla niej poświęca.

Edyta Golec (wówczas jeszcze jako Edyta Mędrzak) braci Golców poznała, gdy chodziła do liceum. W tym okresie związała się z Łukaszem Golcem, z którym połączyła ją pasja do muzyki. Ukochana jednego ze słynnych bliźniaków szybko dołączyła do ich zespołu, który po kilku latach osiągnął w Polsce gigantyczny sukces. Artystka słynie z szerokiego uśmiechu i wysportowanej sylwetki. Naszemu reporterowi zdradziła, jak o nią dba.

Jan Nowicki i Łukasz NowickiSzczegóły pogrzebu Jana Nowickiego

Edyta Golec mówi o sposobach na smukłą sylwetkę

Maciej Lechociński w rozmowie z Edytą Golec przyznał, że jest pod wrażeniem jej formy i poprosił ją, by zdradziła, jak udało jej się ją uzyskać.

Przede wszystkim ten nasz zawód jest tak nieobliczalny i nieregularny, że nie można tutaj mówić o żadnej regularności, bo ona po prostu nie istnieje. Czasami jednak wstaję o piątej rano i wtedy ćwiczę przynajmniej pół godziny - opowiadała.
Zobacz wideo Edyta Golec zdradza sekret imponującej sylwetki

Artystka zdradziła też, że bardzo wcześnie chodzi spać.

Chodzę też na jogę terapeutyczną, ponieważ przez to, że gram na instrumencie, mam problemy z kręgosłupem. Zrobiłam sobie również test na nietolerancję pokarmową i dzięki temu wiem, co mi szkodzi. Dodatkowo zero używek, a ponadto chodzę spać o 21.00, żeby o piątej rano być gotową.

Edyta i Łukasz Golcowie małżeństwem są od września 2000 roku. Wychowują troje dzieci - 18-letniego Bartłomieja, 16-letnią Antoninę oraz 14-letniego Piotra. Katarzyna i Piotr Golcowie stanęli na ślubnym kobiercu rok później. Para doczekała się dwóch córek - Mai, która obecnie ma 19 lat i o dziesięć lat młodszej Anny.

'Sanatorium miłości'. Poznajcie ekipę piątej edycji. Produkcja w końcu ujawniła twarze uczestników"Sanatorium miłości". Produkcja pokazała twarze uczestników. Fani zachwyceni

Więcej o: