"Sanatorium miłości". Poznajcie ekipę piątej edycji. Produkcja w końcu ujawniła twarze uczestników

"Sanatorium miłości". Produkcja idzie o krok dalej. Znamy imiona i twarze uczestników piątej edycji programu Telewizji Polskiej. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcia, na których widać bohaterów. Premiera nowego sezonu już w styczniu.

Kolejny sezon hitowego programu TVP już niedługo pojawi się w emisji. "Sanatorium miłości" od lat gości w sercach fanów i gromadzi rzeszę widzów przed telewizorami. Bohaterowie programu już niejednokrotnie udowodnili, że życie może być pełne przygód i niezapowiedzianych zwrotów akcji nawet na emeryturze. Fani z niecierpliwością wyczekują premiery nowego sezonu, a produkcja ujawnia kolejne szczegóły dotyczące programu. Tym razem poznaliśmy imiona i twarze uczestników piątej edycji randkowego show

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

"Sanatorium miłości". Produkcja pokazała twarze uczestników. Fani zachwyceni 

"Sanatorium miłości" zadebiutuje na antenie TVP wraz z początkiem Nowego Roku. Tym razem randkowy turnus odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji, Busku-Zdroju. Poprzednie sezony nagrywane były w Ustroniu oraz Polanicy-Zdroju. Widzowie już przebierają nogami i nie mogą doczekać się premiery, a produkcja podsyca ten napięty czas, publikując kolejne informacje dotyczące nowych bohaterów programu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych w końcu ujawniono twarze i imiona uczestników piątej edycji. Poznajcie nowych bohaterów. 

Ta wspaniała ekipa panów zawitała do piątej edycji "Sanatorium miłości". Już niedługo zdradzimy wam także wizerunki i imiona pań.
 
Naszą męską drużynę już poznaliście, teraz czas na panie. Wspaniałe uczestniczki piątej edycji - czytamy.
 

Na opublikowanych zdjęciach w pełni widać nowych uczestników, produkcja zdradziła także ich imiona. Fani są wprost zachwyceni i już odliczają dni do premiery.

No proszę jacy super panowie!
Czekamy!
Wszyscy tak samo fajni, może być ciekawie - piszą fani w komentarzach. 

Jak wam się podobają nowi bohaterowie? Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy uczestników programu? Premiera piątego sezonu "Sanatorium miłości" już 1 stycznia na antenie TVP.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.