"Sanatorium miłości". Poznajcie ekipę piątej edycji. Produkcja w końcu ujawniła twarze uczestników

"Sanatorium miłości". Produkcja idzie o krok dalej. Znamy imiona i twarze uczestników piątej edycji programu Telewizji Polskiej. W mediach społecznościowych opublikowano zdjęcia, na których widać bohaterów. Premiera nowego sezonu już w styczniu.

Kolejny sezon hitowego programu TVP już niedługo pojawi się w emisji. "Sanatorium miłości" od lat gości w sercach fanów i gromadzi rzeszę widzów przed telewizorami. Bohaterowie programu już niejednokrotnie udowodnili, że życie może być pełne przygód i niezapowiedzianych zwrotów akcji nawet na emeryturze. Fani z niecierpliwością wyczekują premiery nowego sezonu, a produkcja ujawnia kolejne szczegóły dotyczące programu. Tym razem poznaliśmy imiona i twarze uczestników piątej edycji randkowego show

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi

'Sanatorium miłości'. Produkcja ujawnia uczestników piątej edycji. Fani odliczają do premiery"Sanatorium miłości". Fani odliczają do premiery. Produkcja ujawnia uczestników

"Sanatorium miłości". Produkcja pokazała twarze uczestników. Fani zachwyceni 

"Sanatorium miłości" zadebiutuje na antenie TVP wraz z początkiem Nowego Roku. Tym razem randkowy turnus odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji, Busku-Zdroju. Poprzednie sezony nagrywane były w Ustroniu oraz Polanicy-Zdroju. Widzowie już przebierają nogami i nie mogą doczekać się premiery, a produkcja podsyca ten napięty czas, publikując kolejne informacje dotyczące nowych bohaterów programu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych w końcu ujawniono twarze i imiona uczestników piątej edycji. Poznajcie nowych bohaterów. 

Ta wspaniała ekipa panów zawitała do piątej edycji "Sanatorium miłości". Już niedługo zdradzimy wam także wizerunki i imiona pań.
 
Naszą męską drużynę już poznaliście, teraz czas na panie. Wspaniałe uczestniczki piątej edycji - czytamy.
 

Marta Manowska, Sanatorium miłości, Adam SiewierskiKiedy "Sanatorium miłości"? Znamy datę premiery. Widzów czeka niespodzianka

Na opublikowanych zdjęciach w pełni widać nowych uczestników, produkcja zdradziła także ich imiona. Fani są wprost zachwyceni i już odliczają dni do premiery.

No proszę jacy super panowie!
Czekamy!
Wszyscy tak samo fajni, może być ciekawie - piszą fani w komentarzach. 

Jak wam się podobają nowi bohaterowie? Jesteście ciekawi, jak potoczą się losy uczestników programu? Premiera piątego sezonu "Sanatorium miłości" już 1 stycznia na antenie TVP.

Więcej o: