Julia Wieniawa na razie nie chce robić kariery za oceanem. Ma powód [PLOTEK EXCLUSIVE]

Julia Wieniawa robi zawrotną karierę w Polsce. Wcześniej skupiała się na aktorstwie, teraz podbija scenę jako wokalistka. W rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, czy planuje zrobić karierę za granicą.

Julii Wieniawy nie mogło zabraknąć na gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat, bo jak sama przyznała, ma do stacji duży sentyment. 

Moją pierwszą taką główną rolę w serialu dostałam w Polsacie w "Zawsze warto", więc jest to stacja, do której mam duży szacunek i wdzięczność.

W rozmowie z reporterem Plotka Maciejem Lechocińskim gwiazda zdradziła, czy ma kontakt z aktorkami z serialu. Zapytaliśmy, czy zamierza robić karierę za granicą, podobnie, jak jej koleżanka z planu Weronika Rosati.

Tak zmieniły się dzieciaki z 'Rodziny zastępczej'. Są nie do poznaniaTak zmieniły się dzieciaki z "Rodziny zastępczej". Są nie do poznania

Zobacz wideo Julia Wieniawa chce zrobić karierę za oceanem?

Julia Wieniawa na razie nie robi kariery za granicą. Ma powód

Julia Wieniawa w serialu "Zawsze warto" otrzymała jedną z głównych ról razem z Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati. Gwiazda ujawniła, że pozostają w bardzo dobrych relacjach.

Bardzo się lubimy. Z Weroniką Rosati pracuje moja mama, więc mam z nią częsty kontakt, przychodzi na moje premiery i się wspieramy. Z Kasią mam rzadszy kontakt, ale również bardzo ciepły.

Reporter Plotka zapytał Julię Wieniawę, czy nie chciałaby pójść w ślady Weroniki Rosati, która występuje również w zagranicznych produkcjach. Aktorka na razie nie chce wyjeżdżać z Polski, bo ma tutaj sporo pracy.

To wszystko jest kwestia tego, żeby tam wyjechać i po prostu próbować. To może zająć naprawdę dużo czasu, czasami się zdarza, że szybciej to komuś wyjdzie, jednak trzeba postawić na tę kartę. Ja mam dużo pracy w Polsce i to wymagałoby odcięcia się od rodzimego show-biznesu. Może kiedyś, nie mówię nie, jest to gdzieś z tylu głowy na liście marzeń, ale też nie mam presji - wyznała.

Celine DionCeline Dion przekłada koncerty ze względu na zdrowie

Więcej znajdziesz w wideo na górze strony.

Więcej o: