Halina Mlynkova żegna Jana Nowickiego. Zwróciła się bezpośrednio do byłego teścia: Tato...

Halina Mlynkova opublikowała post, w którym w pięknych słowach pożegnała Jana Nowickiego. Do wpisu dodała wspólne zdjęcie, na którym pozuje u jego boku.

Osoby ze świata show-biznesu natychmiast zareagowały na wiadomość o śmierci Jana Nowickiego. W opublikowanych na instagramowych i facebookowych profilach, aktora między innymi pożegnali Cezary Pazura, Paweł Małaszyński i Anna Mucha. Do tego grona dołączyła także Halina Mlynkova, która przed laty była żoną jego syna. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Poruszające słowa Haliny Mlynkovej. Zwróciła się bezpośrednio do Jana Nowickiego 

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Piosenkarka i prezenter poznali się w krakowskiej "Piwnicy pod Baranami" na promocji książki Jana Nowickiego. Łączące ich uczucie nie przetrwało próby czasu i po dziewięciu latach ich małżeństwo dobiegło końca. Byli małżonkowie mają jednak ze sobą dobre relacje i ciepło o sobie mówią w wywiadach. Nie jest zatem zaskoczeniem, że na instagramowym profilu Haliny Mlynkovej pojawił się piękny wpis na temat byłego teścia. Na początku zwróciła się bezpośrednio do Nowickiego. 

Ach Tato. Dziękuję za te wszystkie lata pięknej relacji. Dziękuję za twoje książki, role filmowe, teatr, muzykę i słowo. Przede wszystkim dziękuję za bycie wyjątkowym, zupełnie niestandardowym dziadkiem. Dzięki twojemu bezkompromisowemu podejściu do życia żyłeś na własnych zasadach i to też wpajałeś wnukowi. 

W dalszej części skierowała kilka słów do najbliższych aktorowi osób, a także mediów. 

Z całego serca ściskam teraz żonę Anię, która była z Jankiem do ostatnich chwil. Serdeczne kondolencje dla najbliższej rodziny. Na koniec bardzo proszę dziennikarzy o uszanowanie tych chwil. Przyjdzie jeszcze czas na wspomnienia - napisała.
 

Więcej na temat życia i kariery Jana Nowickiego przeczytacie w poniższym artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.