Łukasz Nowicki o relacjach z Haliną Mlynkovą. Zaskakujące słowa. "Ludzie czasem się krzywdzą"

Łukasz Nowicki w najnowszym wywiadzie opowiedział o tym, jak wyglądają jego relacje z byłą żoną. Prezenter nie szczędził miłych słów pod adresem Haliny Mlynkovej.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Łukasz Nowicki i Halina Mlynkova uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w show-biznesie. Piosenkarka i prezenter poznali się w krakowskiej "Piwnicy pod Baranami" na promocji książki Jana Nowickiego. Łączące ich uczucie nie przetrwało próby czasu i po dziewięciu latach ich małżeństwo dobiegło końca. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" opowiedział, jakie obecnie łączą ich relacje.

Zobacz wideo Doda drze koty ze Stępniem. Sylwia Bomba tego uniknęła. Jakim cudem?

Łukasz Nowicki o Halinie Mlynkovej: Jedna z najważniejszych osób

Niedawno Łukasz Nowicki był gościem w programie "Taka jak Ty". Prezenter w rozmowie z Mateuszem Szymkowiakiem zdradził między innymi czy udało mu się po rozwodzie zachować dobre stosunki z byłą żoną.

Halina jest matką mojego syna. Co za tym idzie, jedną z najważniejszych osób, jakie spotkałem w moim życiu. Ludzie czasem się krzywdzą, ludzie robią sobie złe rzeczy, ludzie bywają wobec siebie okrutni. Więc rozumiem, że może być żal, chęć rewanżu. Między nami takich sytuacji nie było, w związku z tym nie ma też żadnego powodu, żeby zaistniały takie sytuacje. Jeżeli z kimś spędzasz dziesięć lat swojego życia, a potem źle o nim mówisz bądź źle go traktujesz w swoich wspomnieniach, to jakbyś źle traktował samego siebie.

Nowicki przyznał, również, że nie zamierza odcinać się od przeszłości. Zdaniem prezentera życie jest zbyt krótkie, aby nie szanować wspólnie spędzonego czasu.

Krzywdząc swoją przeszłość, krzywdzisz samego siebie. Nie szanując wybranych przez nas ludzi, ludzi, którzy byli tak bliscy naszemu sercu, to tak jakbyśmy nie szanowali własnych dziesięciu lat życia. A krótkie to życie, ja już mam 49 lat jeszcze chwila i mnie nie będzie. Mam dekady nie szanować, to byłbym idiotą. Mam siedem dekad, jedną siódmą mam wyrzucić do kosza? - dodał Nowicki.

Z pewnością wiele osób chciałoby usłyszeć takie słowa z ust byłego partnera czy partnerki. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.