Przejęta Marina z Liamem na rękach wspiera Szczęsnego. Śpiewała hymn na trybunach

Reprezentanci Polski na Mundialu w Katarze z pełną werwą odśpiewali "Mazurek Dąbrowskiego", przed meczem z Francją. Operatorzy pokazali Marinę Łuczenko-Szczęsną z synem na rękach. Naszą uwagę zwrócił Matty Cash, który nieco pomylił słowa polskiego hymnu.

Na stadionie w Katarze emocje sięgają zenitu. Polska gra mecz z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Tuż przed rozpoczęciem spotkania wybrzmiała "Marsylianka" oraz "Mazurek Dąbrowskiego". W telewizyjnej transmisji mogliśmy dostrzec Marinę Łuczenko-Szczęsną z synem Liamem na rękach. Naszą uwagę zwrócił jednak Matty Cash. Obrońca polskiej reprezentacji pomylił słowa hymnu.

Zobacz wideo Marina ucina plotki o kryzysie w związku. U jej boku pojawił się mąż

Neymar, Nicola ZalewskiCash spotyka się z gwiazdą "Love Island". Ci piłkarze podbili serca fanek

W Katarze wybrzmiał polski hymn. Kamery pokazały Marinę z synem. Poruszający widok

Małżonka polskiego bramkarza jest na miejscu w Katarze, skąd obserwuje zmagania polskich zawodników podczas spotkania z Francją. Marina Łuczenko-Szczęsna zwróciła uwagę operatorów, którzy pokazali ją z synem na rękach, gdy na stadionie wybrzmiewał "Mazurek Dąbrowskiego".

Marina Łuczenko-Szczęsna z synem LiamemMarina Łuczenko-Szczęsna z synem Liamem Fot. TVP/screen

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

 

Polscy zawodnicy wykonali hymn pełną piersią i z nadzieją w głosie. Matty Cash chciał refren "Mazurka Dąbrowskiego" powtórzyć trzy razy, ale szybko się zreflektował i próbował nadążać za kolegami z drużyny. Średnia znajomość hymnu nie miała jednak wpływu na grę zawodnika, ponieważ w pierwszej połowie spotkania Cash wyróżnił się doskonałą formą, co podkreślali komentatorzy meczu.

Grzegorz Krychowiak, Matty CashGrzegorz Krychowiak, Matty Cash Fot. TVP/screen

Matty Cash to angielsko-polski piłkarz, który urodził się w Slough w 1997 roku. Jest synem angielskiego piłkarza Stuarta Casha oraz córki polskich emigrantów - Barbary, z domu Tomaszewskiej. Matty chęć gry w polskiej reprezentacji wyraził w 2019 roku, podkreślając swoje przywiązanie do korzeni. Obywatelstwo udało mu się zdobyć w 2021 roku. Pierwszego gola w polskich barwach zdobył 11 czerwca 2022 roku, w meczu z Holandią.

Hugo Lloris, Robert LewandowskiFrancuski bramkarz obawia się Lewandowskiego? Wymowne słowa

Więcej o: