Agata Duda już ubrała choinkę w Pałacu Prezydenckim. Imponująca! Uwagę zwracają ozdoby

Agata Duda udekorowała już choinkę, która stanęła w holu Pałacu Prezydenckiego. Drzewko jest naturalne, pachnące lasem i ozdobione w wyjątkowy sposób.

Agata Duda od 2015 roku pełni honory Pierwszej Damy. Wspólnie z mężem, Andrzejem Dudą opuścili rodzinny Kraków i przenieśli się do Pałacu Prezydenckiego w stolicy. Choć medialna działalność prezydenckiej małżonki nie wszystkim się podoba (często zarzuca się jej bierność i brak zajmowania stanowiska w ważnych sprawach), ona sama od czasu do czasu pokazuje w mediach, czym się obecnie zajmuje. Stara się też dbać o rezydencję, która od siedmiu lat jest jej domem. Okazją, by zrobiło się tam piękniej, są nadchodzące święta. Duda zawczasu wzięła się za ozdabianie wnętrz.

Zobacz wideo Andrzej Duda uczcił urodziny swojej żony

Agata Duda ubrała choinkę. Co za okaz!

Choć do świąt zostały jeszcze pełne trzy tygodnie, prezydentowa z pomocą kilku innych osób już udekorowała drzewko, które stanęło w pałacowym holu. Co prawda świąteczne dekoracje nie dorównują tym, jakie każdego roku zdobią Biały Dom. Wybrana choinka jest wysoka, gęsta i pachnąca. Najpewniej stanęła w donicy z ziemią, w przeciwnym razie nie dotrwałaby do Wigilii. 

Więcej zdjęć Agaty Dudy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Specjalne są też dekoracje, które zawisły na gałązkach. Nie ma bowiem mowy o sklepowych gotowcach. Ozdoby są wykonane ręcznie przez młodych, aspirujących artystów, uczących się w szkole artystycznej.

Choinka pachnie już w Sieni Wielkiej Pałacu Prezydenckiego! Autorami dekoracji są w tym roku uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu - czytamy na oficjalnym instagramowym profilu Agaty Dudy.
 

Jak wypadła główna świąteczna dekoracja Pałacu Prezydenckiego? Przypadła wam do gustu?

Więcej zdjęć Agaty Dudy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.