Wiemy, dlaczego syn Kurzajewskiego zmienił nazwisko. Miał nie zaprosić Smaszcz na własny ślub [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Smaszcz podkreśliła, że ma rewelacyjne relacje z synami i synową. "Mam niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową" - pisała na Instagramie. Informator Plotka rzucił nowe światło na te doniesienia. Dowiedzieliśmy się, że starszy syn ekspertki od PR-u i Macieja Kurzajewskiego miał zrezygnować z jego nazwiska.

Paulina Smaszcz od kilku tygodni udziela licznych wywiadów, w których wypunktowuje, jej zdaniem, kłamstwa byłego męża. Maciej Kurzajewski raczej stroni od komentowania jej słów. Zareagował po tym, gdy Smaszcz, w jego odczuciu, naszła jego mamę w domu. Zgłosił wówczas sprawę na policję. Wykładowczyni akademicka zarzuciła mu, że ten wiążąc się z Katarzyną Cichopek miał odtrącić synów. Informowaliśmy, że Franciszek zrezygnował z nazwiska ojca. Dlaczego to zrobił? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paulina Smaszcz pracowała z Maciejem Kurzajewskim w TVP. Tak wtedy wyglądała. Miała zupełnie inną fryzurę

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Syn Kurzajewskiego miał zrezygnować z nazwiska ojca nie tylko przez niechęć. W tle ponoć konflikt z synową

Franciszek Kurzajewski jakiś czas temu postanowił zrzec się nazwiska ojca. Jak ujawnił nasz informator, syn Kurzajewskiego i Smaszcz chciał odciąć się od rodziny. 

Starszy syn Smaszcz i Kurzajewskiego zmienił nazwisko już dawno i ma to związek z tym, że chciał się odciąć od rodziny - ujawnił informator Plotka.

Bizneswoman chętnie podkreśla, że ma świetne relacje z synami i zawsze może na nich liczyć, a ci wspierają ją w trudnym czasie. Ostatnio nawet pokazywała w mediach, jak spędza czas z Franciszkiem. Ten odwiedził rodzicielkę jednak bez żony. Jego ukochana, Laura Esmeralda Vaccari, rzekomo nie może dogadać się z ekspertką od PR-u. 

Paulina ma złe relacje ze swoją synową, miała ingerować w ich związek. Nie została zaproszona na ich ślub, bo była obawa, że w tym i tak stresującym dla państwa młodych dniu będą jakieś afery - dodał informator.

Smaszcz 13 września 2021 roku opublikowała na Instagramie kadr z wesela Franciszka, jednak nie była obecna na fotografii ślubnej. 

Laura Esmeralda Vaccari & Franciszek Maciej Kurzajewski powiedzieli sobie tak - podpisała zdjęcie.
 

Marcin MroczekMarcin Mroczek imponuje zaradnością. Podzielił się patentami na oszczędzanie

Paulina Smaszcz w jednym z wywiadów wspomniała, że ceni swoją synową, jednak ma ona bardzo podobny charakter do "kobiety petardy", co może doprowadzać do drobnych spięć między nimi. 

Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową. Jestem szczęśliwa, że razem z Maćkiem udało nam się stworzyć mądrą, wspierającą, kochającą rodzinę, mimo wszystko i mimo wszystkich. Maćku, Franku, Julku, Lauro dziękuję za WAS.
 
Więcej o: