Doda w za małym bikini. Była o krok od wpadki

Doda w dalszym ciągu wypoczywa na urlopie z Dariuszem Pachutem. Wokalistka znajduje jednak czas na treningi. Na InstaStories pochwaliła się fotografiami w zbyt małym bikini. Góra stroju ledwo zakryła to, co powinna.

Doda z dala od Polski spędza romantyczne chwile z Dariuszem Pachutem. Artystka już nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Jednak nawet na wakacjach nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Ostatnio pokazywała, jak szaleje na siłowni z ukochanym. Tym razem na InstaStories pochwaliła się wypracowaną sylwetką w bikini, które sprawiało wrażenie za małego. Było o krok od wpadki

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda i Rozenek lubią majstrować przy instagramowych zdjęciach. Nie tylko one. Tak polskie gwiazdy wyglądają naprawdę

Zobacz wideo Doda nawet na wakacjach wyciska siódme poty. Tak ćwiczy z Pachutem

Doda prezentuje sylwetkę w mikroskopijnym bikini. Było o krok od wpadki

Doda ze sportem związana jest od dziecka. Piosenkarka nawet na wakacjach nie zapomina o zdrowym stylu życia. Jak sama wyjaśniła, w Wietnamie je mnóstwo owoców, a niektórych z nich spróbowała po raz pierwszy w życiu. Jednak nie tylko diecie zawdzięcza taki wygląd. Dorota ostro trenuje, a swoje wdzięki zaprezentowała fanom na InstaStories, pozując przed lustrem w bikini w cętki. Strój prezentował się na niej rewelacyjnie, tylko sprawiał wrażenie za małego. Gdy Doda poprawiała dół bikini, góra niebezpiecznie podjeżdżała do góry sporo odkrywając. 

Taki print zwierzęcy - powiedziała Rabczewska dodając do wideo dźwięk ryku lwa.

Doda prezentuje idealną sylwetkę w mikroskopijnym bikini. Było o krok od wpadkiDoda prezentuje idealną sylwetkę w mikroskopijnym bikini. Było o krok od wpadki Fot. Instagram/ dodaqueen

Można również zauważyć, że wokalistka w dalszym ciągu ma ten sam case na telefon, na którym Plotek jakiś czas temu rozpoznał Dariusza Pachuta. Wówczas oboje jeszcze ukrywali swój związek. 

ZOBACZ: Doda jednak jest w związku?! Odpowiedź kryje jej case na telefon. Spotyka się z byłym Gardias

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Przemek miał dziewczynę, kiedy dostał się do eksperymentu. Justyna czuje się oszukana"ŚOPW". Justyna i Przemek jednak nie są razem. "Temat jest zamknięty"

Do bikini dołączono również spódniczkę o tym samym wzorze. Artystka zaserwowała fanom całą serię zdjęć i wideo, przenosząc się nawet pod prysznic na zewnątrz. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o: