Łukasz "Mrozu" Mróz miał wypadek. "Po 13 latach, niestety, stało się"

Łukasz "Mrozu" Mróz spadł ze sceny podczas jednego z koncertów. Odniesione obrażenia sprawiły, że muzyk zmuszony był zawiesić jesienną trasę.

Łukasz "Mrozu" Mróz zasłynął dzięki kilku radiowym hitom, takim jak "Miliony monet", "Nic do stracenia", "Bo jak nie my, to kto", czy nieco nowszą "Aurą". Popularność zyskał także dzięki medialnemu związkowi z Mariną, wówczas początkującą piosenkarką. Ostatnio ruszył w trasę koncertową "Lecimy za daleko", promując numery z nowego krążka. Przypomniał też starsze utwory, które zaprezentował w odświeżonej formie i nowych aranżacjach. Podczas jednego z występów zdarzył się jednak wypadek, którzy przerwał serię koncertów.

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Zobacz wideo Mrozu z Moniką Partyką na wakacjach

Mrozu spadł ze sceny podczas koncertu w Krakowie

W Krakowie miały odbyć się dwa koncerty Mroza. Jednak incydent na pierwszym z nich sprawił, że piosenkarz musiał zrobić przerwę i przełożyć kolejne występy. Na instagramowym profilu wyjaśnił fanom, co się wydarzyło, dołączając do wpisu zdjęcie wykonane na tyłach jednego z krakowskich hoteli. Widać, że to nie przelewki, bo celebryta zapozował z nogą w gipsie.

Zdjęcia Mroza znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Okazało się, że Mróz spadł ze sceny, bo nie zauważył, gdzie ta się kończy:

Podczas wczorajszego bisu, gdy szedłem w stronę podestu (...), w pewnym momencie skończyła się scena. Ten manewr wejścia na podest robię zawsze - tym razem ułożenie sceny było wyjątkowo inne… I w dymie, świetle, i emocjach, które sięgały zenitu, lewa noga straciła grunt. Zleciałem paskudnie, skręcając staw skokowy. Mogło być gorzej, ale mimo wszystko drugi krakowski koncert, który miał odbyć się dziś, musimy przełożyć. Przepraszam, jeśli to wam pokrzyżowało plany - napisał.

Muzyk zaproponował inny termin i zadeklarował, że ci, którym nie będzie on pasował, otrzymają zwrot za bilety. Złożył jeszcze jedną obietnicę:

Jeśli chodzi o kolejne koncerty, bardzo chcę je zagrać, mimo tej niedyspozycji i mimo że kończyna dolna nieczynna, to stanę na głowie, by dać wam super show! - zapowiedział.
 

Kiedyś ich hity nuciła cała PolskaAlizée poznała męża w "Tańcu z Gwiazdami", a dla Loony czas się zatrzymał

Życzymy Mrozowi szybkiego powrotu do formy.

Zdjęcia Mroza znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: