Roksana Węgiel już nie ukrywa partnera. Wtula się w niego na zdjęciu. Podpis? Sama słodycz

Serce Roksany Węgiel skradł tajemniczy mężczyzna. Piosenkarka pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęcie

Roksana Węgiel jakiś czas temu potwierdziła, że jest zakochana, ale zapewniła, że nie chce się afiszować ze swoją relacją w mediach. Na początku września zrobiła jednak wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej dłoni i dłoni ukochanego. Teraz znowu pokazała romantyczny kadr z partnerem.

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana Węgiel w objęciach ukochanego 

Roksana Węgiel aktywnie prowadzi instagramowy profil i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Niedawno umożliwiła im zadawanie pytań. Jedno z nich otrzymała od swojego partnera. 

Kochasz mnie? 
Najmocniej - odpisała Roksana.

Przy okazji pochwaliła się kadrem, na którym widzimy ją w objęciach tajemniczego chłopaka.

Roksana WęgielRoksana Węgiel Instagram/@roxie_wegiel

Trzymamy kciuki za rozwój tej relacji i życzymy im powodzenia. 

Roksana Węgiel nie poprowadzi kolejnej edycji "You Can Dance - Nowa Generacja"

Od najmłodszych lat Roksana Węgiel była związana z TVP. To tam zwyciężyła w pierwszej edycji "The Voice Kids". Kilka lat później wokalistka została prowadzącą show "You Can Dance - Nowa Generacja". Okazuje się, że nie czuła się dobrze w tej roli i przyznała, że nie poprowadzi kolejnej edycji tanecznego programu emitowanego w Telewizji Polskiej.  

O wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka. Więc tak sobie pomyślałam, że jeśli by była taka opcja, to raczej bym odmówiła, bo nie czułam tego. Oczywiście fajny format, super dzieciaki, ale scenariusz. Jednak wyuczone teksty, to wszystko nie jest dla mnie. Ja lubię dużą spontaniczność i zawsze cenię sobie bycie sobą - powiedziała w rozmowie z serwisem Pomponik.pl 

Co ciekawe, w ostatnim czasie Roksany Węgiel jest zdecydowanie mniej w programach TVP.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.