Doda spotyka się z Dariuszem Pachutem dłużej, niż nam się wydaje. Sfotografowano ich już kilka miesięcy temu

Doda niedawno ujawniła, że spotyka się ze sportowcem Dariuszem Pachutem. Okazuje się, że ta znajomość trwa już dość długo.

Przez ostatnie miesiące mogliśmy śledzić poszukiwania partnera przez Dodę w programie "Doda. 12 kroków do miłości". Piosenkarka miała za sobą wiele randek, jednak ostatecznie nie dała szansy żadnemu z kandydatów. Najbardziej do gustu przypadł jej Stefan, z którym utrzymuje kontakt, ale jedynie na stopie przyjacielskiej. Doda odnalazła miłość, ale nie dzięki telewizyjnemu show.

DodaDoda zamieszkała w willi za cztery miliony!

Zobacz wideo Doda ćwiczy na wakacjach. Towarzyszy jej partner
Znaliśmy się wcześniej, ale uczucie między nami narodziło się po programie i dało mi dużo do myślenia, jak ten program wiele u mnie zmienił. Pozamykał mi różne klapki w głowie, pootwierał zupełnie nowe. Dał mi przestrzeń na narodzenie się zupełnie nowego rodzaju relacji i dlatego nie żałuję udziału w tym reality show - mówiła w programie.

Internauci już dawno odkryli, że spotyka się z Dariuszem Pachutem, sportowcem, ratownikiem medycznym i byłym partnerem Doroty Gardias. Wokalistka została z nim sfotografowana już w maju 2022 roku.

Doda i Dariusz Pachut spotykają się od dawna. Zostali przyłapani na wycieczce rowerowej

Doda mogła ujawnić swój związek dopiero po zakończeniu emisji programu. Teraz chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami z ukochanym. Fani zauważyli, że mogą się spotykać od lipca, bo wówczas udostępniali relacje z tych samych miejsc. Wiele wskazuje również na to, że Pachut wystąpił w teledysku Dody do piosenki "Wodospady".

DodaPachut sfotografował Dodę. Fan czepia się butów: Zwolnij stylistę. Zgasiła go

Jak się okazuje, fotoreporterzy "Faktu" zauważyli parę na przejażdżce rowerowej już w maju, zanim rozpoczęły się nagrania do programu. Czy to wtedy zaczynało się rodzić między nimi uczucie?

Więcej o: