Najbardziej zmysłowa fanka mudnialu wróciła. Tak zaprezentowała się na stadionie

Ivana Koll jest uważana za najbardziej zmysłową kibickę Mistrzostw Świata. Tegoroczna odsłona bardzo ją zawiodła. Wypowiedziała się ostro o Katarze.

Ivana Knoll to cherleederka pochodząca z Chorwacji. Świat usłyszał o niej podczas Mistrzostw Świata w Rosji, które zorganizowano w 2018 roku. Wówczas kibicowała rodakom prosto z trybun i szybko została okrzyknięta najbardziej zmysłową fanką mundialu. Nie mogło jej zabraknąć podczas tegorocznych meczów w Katarze. Podzieliła się odczuciami.

Zobacz wideo Katarczycy nagle wstali i zaczęli wychodzić. Niebywałe sceny na stadionie Al-Bayt

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Najbardziej zmysłowa fanka mundialu miażdży Katar

Ivana Knoll ostatnio opublikowała serię InstaStories, gdzie dosadnie skomentowała organizację tegorocznych Mistrzostw Świata. Uważa, że tak źle jeszcze nigdy nie było. WIele osób ze względu na problemy techniczne nie dostało wejściówek na mecze i nie mogą kibicować piłkarzom.

To jest katastrofa! Żal mi wszystkich ludzi, którzy nie mogą pojechać na Mistrzostwa Świata przez najgorszą organizację w historii. Moi znajomi złożyli podanie ponad 20 dni temu, a mimo to w aplikacji do ostatniej chwili nie było ich biletów. [...] To jasne, dlaczego tak wiele osób nie chciało uczestniczyć w tym cyrku - mówiła Ivana Knoll.

Kibicka przyznała, że mimo słabej organizacji udało jej się dostać na mundial, za co jest niezwykle wdzięczna.

Oczywiście mimo wszystko cieszę się, że mogę kibicować Chorwacji - dodała. 

Ivana Knoll prowadzili profil na Instagramie gdzie śledzi ją grono 600 tysięcy obserwatorów. Znajdziemy tam obszerną fotorelację z Mistrzostw Świata w Katarze. Podobnie, jak w poprzednich latach, na meczach stawia się w obcisłych stylizacjach z motywem flagi. W przeszłości pracowała jako tancerka egzotyczna.

Anna LewandowskaUwierzycie, że to Anna Lewandowska? Tak kiedyś wyglądała

Więcej o: