Mundial 2022. Pokazał, co znalazł pod siedzeniem na stadionie. Kibice narzekają

Podczas mundialu w Katarze kontrowersji nie brakuje. Tym razem w sieci pojawiają się głosy kibiców, którzy marzną na stadionach. Umiejscowienie klimatyzatora zaskakuje.

W niedzielę 20 listopada rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze, które budziły wiele kontrowersji, jeszcze zanim się zaczęły. Podczas meczu otwarcia, Katar kontra Ekwador, kibice przeżyli niemiłą niespodziankę. Na stadionie została włączona mocna klimatyzacja, na co nie byli przygotowani. Wielu z nich ubrało się za lekko. Jeden z użytkowników Twittera opublikował nagranie, na którym pokazuje, że klimatyzatory znajdują się pod każdym z krzeseł na stadionie.

Meksykańskie WAGsMeksykańskie WAGs. Bizneswoman, modelki i piękność, która unika mediów

Zobacz wideo Meksykańscy kibice reagują na widok Lewandowskiego

Mundial 2022. Kibice marzną. Co znaleźli pod siedzeniami?

Tym razem mundial zaczął się jesienią, a nie jak zwykle latem, właśnie ze względu na wysokie temperatury w Katarze, które mogłyby być w tamtym okresie nie do zniesienia. Niedzielny wieczór był jednak chłodniejszy niż zwykle, bo temperatura wynosiła około 20 stopni. Kibice, którzy tego dnia udali się na Al Bayt wyjątkowo zmarzli. Klimatyzacja obniżyła temperaturę do około 15 stopni.

Było zimno.
Naprawdę zmarzliśmy, ale tej nocy było wyjątkowo wiecznie - brzmiały komentarze kibiców cytowanych przez zagraniczne media.

Na Twitterze krąży także nagranie jednego z fanów piłki nożnej, który pokazał, że klimatyzatory znajdują się pod każdym siedzeniem. We wpisie zapewnił, że bardzo mocno chłodzą. 

Polskie WAGs kibicują podczas meczu Polska-JaponiaPartnerki piłkarzy tego nie mogą robić na MŚ w Katarze. Lista wymagających zasad

W najbliższych dniach jednak w Katarze będzie się robiło coraz cieplej, a temperatury mają wynosić nawet ponad 30 stopni Celsjusza. Wówczas kibice zapewne będą wdzięczni za mocno schłodzone stadiony.

Więcej o: