Małgorzata Socha zdradziła, dlaczego odeszła z "Na Wspólnej". Nie miała wyboru

Małgorzata Socha od 15 lat gra w "Na Wspólnej". Wieść o tym, że Zuzanna Hoffer zniknie z serialu zasmuciła fanów. Widzowie pokochali tę postać. Czy aktorce ciężko było podjąć decyzję o rezygnacji z roli?

Małgorzata Socha jest aktorką, która karierę w show-biznesie zaczynała niemal dwie dekady temu. Największą rozpoznawalność przyniosła jej rola Zuzanny Hoffer w serialu "Na Wspólnej", w którą wcielała się od 2007 roku. Granie jednej z głównych ról w hicie stacji TVN przyczyniło się do błyskawicznego rozwoju jej kariery. Po wielu latach spędzonych na planie, aktorka zdecydowała się odejść z produkcji. W jednym z wywiadów zdradziła nieco więcej o powodach swojej decyzji.

Zobacz wideo Małgorzata Socha uwielbia urządzać mieszkanie. Ulubione wnętrze? Ma takie!

Małgorzata Socha z trudem zdecydowała się na odejście z serialu. Aktorka wie, co będzie dalej z jej postacią

Od pewnego czasu spekulowało się, że Małgorzata Socha odejdzie z "Na Wspólnej". Aktorka przez dłuższy czas nie chciała szczegółowo komentować tego tematu. Niedawno wyznała jednak, że ciężko jej będzie pożegnać się "na dobre" z rolą w kultowym serialu.

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować - zdradziła Małgorzata Socha w rozmowie z Jastrząbpost.

Ogromna popularność przyniosła aktorce sporo dodatkowych zajęć. Oprócz grania w serialach i filmach, podjęła współpracę z największymi markami w Polsce, m.in. jednym z najpopularniejszych salonów meblowych oraz sklepem z ekskluzywną biżuterią. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką. W zaciszu domowym zajmuje się trojgiem kilkuletnich pociech. Na wszystko potrzeba czasu, a tego ostatnio aktorka ma coraz mniej. Musiała podjąć decyzję o rezygnacji z jednego z projektów. Padło na produkcję TVN.

Długo się wahałam, bo byłam bardzo zżyta z produkcją, z aktorami. Poczułam jednak, że muszę zacząć robić coś innego i potrzebuję więcej przestrzeni na życie rodzinne. Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego - wyjaśniła Małgorzata Socha w rozmowie z Fakt TV.

Miłośnicy serialu "Na Wspólnej" są niepocieszeni z takiego obrotu spraw. Wielu zastanawia się, jak potoczą się dalsze losy Zuzanny Hoffer. Aktorka wyznała w dalszej części wywiadu, że wie, jak scenarzyści zakończą wątek jej bohaterki, ale nie może zdradzić szczegółów. Wszystkiego dowiemy się zatem śledząc kolejne odcinki telenoweli.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Plotek.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.