Julia Wieniawa mówi o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Przyczyna? "Strasznie krzywdzące"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się na początku listopada. Do tej pory nie wyjawili, co było tego powodem. Teraz jednak Julia Wieniawa skomentowała medialne doniesienia na ten temat.

Niedawno Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ogłosili rozstanie. Ta wieść wstrząsnęła fanami, do których nie docierały plotki o kryzysie w związku celebrytów. W mediach niedawno pojawiły się informacje, według których aktorka nie miała czasu dla partnera. Właśnie to miało być powodem rozpadu relacji. Teraz Julia Wieniawa skomentowała te doniesienia.

Zobacz wideo Julia Wieniawa kocha bawić się modą. "Można mieszać wszystko"

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim

Gwiazda porozmawiała z Pomponikiem o rozstaniu Rozbickim. Wieniawa kategorycznie stwierdziła, że relacja nie zepsuła się z powodów, o których mówi prasa.

W ogóle to wszystko, co piszą te brukowce to jest tak wyssane z palca, że nawet nie chce mi się komentować. Zupełnie nie jest to prawda. To nie był powód i nie dowiecie się też, jaki był powód. To są moje prywatne sprawy, natomiast wszystko, co piszą media, to jest w ogóle strasznie krzywdzące. Nikt tego później nie weryfikuje ze mną.

Powiedziała również portalowi, dlaczego nie zdecydowała się wcześniej sprostować pojawiających się informacji.

Mam dużo na głowie i nie chce mi się po prostu podgrzewać kolejnych artykułów. To jest temat wyjaśniony. Raz o tym powiedzieliśmy i nie będę się nad tym teraz rozwodzić kolejne miesiące, natomiast nie wierzcie w to, co piszą media.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki w Halloween opublikowali zdjęcie w przebraniach i napisali, że nie są już razem. Dodali hashtag "cukierek albo psikus", przez co wiele osób nie uwierzyło w ich rozstanie. Teraz jednak fani nie mają już wątpliwości, że ten związek dobiegł końca.