Kryzys w małżeństwie Rozenek i Majdana? Nie dogadują się w jednej kwestii

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan uchodzą za zgrane i wspierające się małżeństwo. Teraz media donoszą, że od jakiegoś czasu małżonkowie nie mogą dogadać się w istotnej kwestii.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od lat uchodzą za wyjątkowo udane małżeństwo. Celebrytów często możemy zobaczyć na przeróżnych sesjach, na których pojawią się z synem Henrykiem, a także dwoma synami Rozenek z poprzedniego małżeństwa, Stanisławem i Tadeuszem. Do mediów przedostały się teraz dość niepokojące informacje o rzekomym kryzysie w związku "polskich Beckhamów". Wiemy, z czego to może wynikać. 

Zobacz wideo Radosław Majdan "międli" ucho Małgorzaty Rozenek. Ale czy ona to lubi?

Małgorzata Rozenek nie chce mieć kolejnego dziecka: Marzenie, które się nie spełni

Jak się okazuje, Radosław Majdan chciałby mieć jeszcze jedno dziecko. Tego entuzjazmu nie podziela jednak Małgorzata Rozenek. Celebrytka w rozmowie z Jastrząb Post wyjawiła, o czym marzy jej mąż.

O kolejnym dziecku. Ale to jest marzenie, które się nie spełni - podkreśliła Małgorzata Rozenek.
 

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana znajdziesz w galerii na górze strony. 

Okazuje się, że to ma wywoływać spięcia pomiędzy małżonkami. Donosi o tym osoba z otoczenia pary w rozmowie z "Super Expressem".

Radosław coraz częściej o tym wspomina, ale Małgosia mówi "nie". On śni o córeczce, ale jego żona nie podziela tego zdania. Ma przecież trzech synów i teraz skupia się na pracy - powiedziała informatorka "Super Expressu".

Oczywiście do doniesień anonimowych informatorów trzeba podchodzić z dużą dozą sceptycyzmu. Mimo to domyślamy się, że obecnie Małgorzata Rozenek skupiona jest na rozwoju zawodowym. Przez długi czas marzyła o posadzie prowadzącej w "Dzień dobry TVN". Teraz wkłada wiele wysiłku w to, żeby wypadać na antenie jak prawdziwa profesjonalistka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.