Michał Wiśniewski popłakał się przez syna. Roczny Falco zaskoczył znanego ojca

Michał Wiśniewski pochwalił się zdolnościami językowymi rocznego Falco Amadeusa. Czerwonowłosy wokalista miał przy tej okazji łzy w oczach.

Michał Wiśniewski i jego piąta żona, Pola, spodziewają się obecnie drugiego wspólnego dziecka. Równocześnie, będzie to dziesiąte dziecko w ich patchworkowej rodzinie. Zarówno Michał jak i jego ukochana mają bowiem po czwórce dzieci z poprzednich związków. 36-letnia Pola doczekała się dwóch córek (w tym jednej już pełnoletniej) i dwóch synów. Dzieci Michała to dorośli Xavier i Fabienne, ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską oraz dwie nastolatki - Etiennette i Vivienne Vienna, których matką jest trzecia żona wokalisty, Anna Świątczak. Pierwsze dziecko Michała i Poli, Falco Amadeus został bohaterem instagramowej relacji, która pojawiła się na profilach małżonków.

Christina Aquilera Honorata SkarbekOne serio to powiedziały. 10 najgłupszych tekstów gwiazd

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Michał Wiśniewski płacze z wrażenia. Falco Amadeus mówi

Z krótkich filmików, jakie trafiły na InstaStories państwa Wiśniewskich można się dowiedzieć, że Falco Amadeus zapowiada się na małego geniusza. Chłopczyk ma dopiero rok, ale, jak twierdzą jego rodzice, już wypowiada się z sensem. 

Falco Amadeus WiśniewskiFalco Amadeus Wiśniewski m_wiśniewski1972/Instagram

Co takiego powiedział Falco? Ano "tata". Jak zawsze w takich okolicznościach, oczy Wiśniewskiego wypełniły się łzami (o to akurat nietrudno). 

Zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

On mówi! I to z sensem - emocjonował się lider Ich Troje.
 

Nawiasem mówiąc, od pewnego czasu wiadomo już, że kolejne dziecko Wiśniewskich także będzie chłopcem. Wiśniewski obstawiał "córeczkę tatusia", a przewrotny los sprawił, że ich rodzina powiększy się o kolejnego "synka mamusi"

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Podoba wam się sielanka u Wiśniewskich?

Zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: