Małgorzata Ostrowska-Królikowska olśniła w wieczorowej kreacji. "Babcia ma wychodne"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na swoim Instagramie pokazała zdjęcia w eleganckiej stylizacji. Fani nie ukrywają swojego zachwytu nad wyglądem aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która znana jest z roli Grażyny Lubicz w serialu "Klan" razem z Pawłem Królikowskim wychowywała piątkę pociech: synów Antka, Jana i Ksawerego oraz córek Julii i Marceliny. Obecnie spełnia się też w roli babci. Do tej pory doczekała się dwójki wnucząt. Jej syn Jan Królikowski razem z partnerką Joanną Jarmołowicz został ojcem syna Józia. Antoni Królikowski ma syna Vincenta ze związku z Joanną Opozdą. Aktorka jednak cały czas jest aktywna zawodowo, a także znajduje czas na przyjemności. Pokazała zdjęcia, na których pozowała w eleganckiej stylizacji i wybierała się na wieczorne wyjście. Gwiazda prezentowała się kwitnąco.

Piotr Cyrwus, Aleksandra NiżyńskaOni grali w "Klanie" od początku. Serialowa Bożenka ratuje ludzi

Zobacz wideo Rozenek o sytuacji Opozdy i Królikowskiego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zachwyciła stylizacją

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jedno ze zdjęć opisała w żartobliwy sposób.

Babcia ma wychodne.

Aktorka miała na sobie elegancki, czarny garnitur złożony z marynarki z połyskującymi elementami i spodni z rozszerzanymi nogawkami. Do kompletu dodała czarne szpilki i brokatową torebkę. Nie sposób nie zwrócić uwagi na piękny makijaż gwiazdy i podkreślone na czerwono usta. Ostrowska-Królikowska włosy upięła w luźny kok. Do stylizacji dodała biżuterię w postaci pierścionka i dużych kolczyków-kół.

Pięknego niedzielnego wieczoru kochani - dodała.

Aktorka oznaczyła także makijażystkę i stylistkę, ujawniając, że skorzystała z pomocy profesjonalistek.

 

W komentarzach nie brakuje komplementów na temat wyglądu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Czas dla pani stoi w miejscu.
Wow, jak cudownie pani Małgosiu.
Wspaniale! Jakby miała pani 20 lat.

Anna Lewandowska w sukience od Magdy ButrymAnna Lewandowska w ultrakrótkiej sukience. Odsłoniła nieprawdopodobnie długie nogi

A wam jak się podoba stylizacja aktorki?

Więcej o: