Ariana Grande zrezygnowała z "firmowej" fryzury. Teraz jest blondynką. Nie do poznania

Ariana Grande zaszalała u fryzjera i z brunetki stała się blondynką. Fanom trudno się przyzwyczaić, ale idolka najwyraźniej podoba im się w każdym wydaniu.

Ariana Grande od lat nosiła długi kucyk, powstały z doczepionych włosów. Jej własne, zniszczone wieloletnim farbowaniem na rudo (za czasów pracy przy serialu "Victoria znaczy zwycięstwo"), nie utworzyłyby tak imponującej "kity". Piosenkarka nie ukrywała tej drobnej ingerencji w urodę, wiedząc, że czujne oczy internautów prędzej czy później wszystko wypatrzą. Zresztą, fani i tak uważają ją za prawdziwą piękność. 29-latka z natury jest brunetką. Niekiedy fundowała sobie koloryzację typu sombre, ale ostatnio poszła na całość i zdecydowała się na jeden kolor. I to jaki!

Jodie Comer, ZendayaDziesięć najpiękniejszych celebrytek świata. Ranking otwiera Jodie Comer

Zobacz wideo Fanki proszą Viki Gabor o porady. Sama pisała do Ariany Grande

Ariana Grande w blond wydaniu. Nadal czaruje urodą

Młoda gwiazda w zasadzie nie pokazuje, jak wygląda w naturalnych włosach. Przy każdej okazji stawia na wysoki, gładki kucyk. Taka bezpretensjonalna fryzura pasuje do jej dwóch image'ów - uwodzicielskiej gwiazdy w dopasowanych kreacjach i swojskiej "dziewczyny z sąsiedztwa" w obszernych bluzach z kapturem.

Zdjęcia Ariany Grande znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

 

Piosenkarka ma oliwkową karnację, bardzo ciemne oczy oraz ich oprawę. Taka wyrazista uroda najlepiej współgra z ciemnymi włosami, ale Grande postanowiła udowodnić, że ładnemu we wszystkim ładnie. Postawiła na nowy kolor - jasny blond, który w jej przypadku okazał się śmiałym ruchem. Teraz jej nowym włosom niedaleko do platyny.

Trzeba przyznać, że koloryzacja bardzo ją zmieniła - wokalistka wygląda jak zupełnie inna osoba. Fanów zdumiała ta metamorfoza, ale i tak uważają, że wygląda rewelacyjnie:

Wow, ten blond. Spektakularny!
Jako blondynka roztrzaskałaś internet - czytamy w komentarzach na Instagramie.
 

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

Ariana Grande ładnie wygląda w takim wydaniu? 

Zdjęcia Ariany Grande znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: