Pola Wiśniewska usiłowała zakryć ciążowy brzuch grubym swetrem. Nic z tego. Wszystko widać

Pola Wiśniewska nagrała krótkie wideo, na którym pozuje ze sławnym mężem i synem. Ciążowy brzuch skryła pod grubym swetrem z wełny, ale i tak się odznaczał.

Pola Wiśniewska to piąta żona Michała Wiśniewskiego. Wychodząc za czerwonowłosego wokalistę miała już czworo własnych dzieci, podobnie zresztą jak jej wybranek. Piosenkarz jest ojcem dorosłych już Xaviera i Fabienne, ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską oraz dwóch nastolatek - Etiennete i Vivienne, córek jego i Anny Świątczak. Z kolei Pola ma dwie córki i dwóch synów, a Julia, jej najstarsze dziecko, skończyła już 18 lat. Do tej patchworkowej drużyny w zeszłym roku dołączył wspólny syn Poli i Michała, Falco Amadeus. Kilka tygodni temu para ogłosiła, że ich rodzina znowu się powiększy. 36-letnia Pola jest w szóstej ciąży. 

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Pola Wiśniewska nie ukryje już ciążowych kształtów

Pola, w przeciwieństwie do poprzednich żon Wiśniewskiego, nie robi kariery w mediach. Jeśli pojawia się na ściankach, to tylko wsparta na stalowym ramieniu męża. Za to jest aktywną użytkowniczką Instagrama, obserwowaną przez ponad 27 tysięcy followersów. 

Zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Ostatnio państwo Wiśniewscy opublikowali na instagramowych profilach ten sam filmik, nakręcony telefonem Poli. Krótkie nagranie przedstawia rozradowanych małżonków i Falco Amadeusa, siedzącego na biodrze mamy. Sądząc po tym, co znajduje się w tle, żona Michała nadawała z domowej kuchni.

Razem - podpisała wideo, do którego dołożyła podkład muzyczny.

Pola i Michał Wiśniewscy z synemPola i Michał Wiśniewscy z synem wisniewska_pola/Instagram

Na filmiku Pola ubrana jest w wełniany sweter z golfem. Ten potencjalnie maskujący element garderoby nie był w stanie przesłonić jej ciążowego brzucha, który wyraźnie odznaczał się pod materiałem. 

 

Fani pary pospieszyli z lawiną komplementów:

Cudownie razem wyglądacie.
Piękna rodzinka.
Cudowni - pisano w komentarzach.

Nowe związki dawnych partnerów gwiazdNowe związki dawnych partnerów gwiazd

A jak wam się podoba sielanka u Wiśniewskich? Podzielacie zachwyty?

Zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: