Przez księżną Kate spóźniła się do fryzjera. Takich słów się od niej nie spodziewała

Do sieci trafił krótki film, na którym księżna Kate komplementuje osobę z tłumu. Internauci są zachwyceni zachowaniem żony księcia Williama.

Książę William i jego żona przyjechali do Scarborough, żeby zbierać fundusze na rzecz poprawy zdrowia psychicznego młodzieży. Przy okazji spotkali się z poddanymi i mogli chwilę z nimi porozmawiać. Jedna z osób, która zjawiła się na spotkaniu, usłyszała od księżnej Kate bardzo miłe słowa. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Przez Kate spóźniła się do fryzjera. Słowa księżnej wszystko jej wynagrodziły

Księżna Kate i jej mąż od lat plasują się w czołówce najbardziej lubianych członków rodziny królewskiej. Gdziekolwiek się pojawią, spotykają się z życzliwym przyjęciem. Nie inaczej było tym razem. Jedna z obecnych w tłumie kobiet tak bardzo chciała zobaczyć książęcą parę, że nawet opuściła wizytę u fryzjera. 

Spóźniłam się na wizytę u fryzjera - powiedziała do księżnej Kate.

Żona księcia Williama uroczo zareagowała na te słowa. 

Ach, przepraszam! I tak wyglądają cudownie - odpowiedziała.

Rozmowę zarejestrowały kamery, a nagranie natychmiast stało się hitem w sieci. W komentarzach na Instagramie internauci nie szczędzą miłych słów pod adresem księżnej Kate.

To jest prawdziwa klasa! Pewnego dnia będzie niesamowitą królową.
Ona jest cudowna. Kochamy naszą księżną Walii.
To był naprawdę uroczy komentarz - czytamy.
 

Elegancka stylizacja księżnej Kate 

W Scarborough księżna Kate miała na sobie beżową sukienkę midi i dopasowany kolorystycznie płaszcz marki Max&Co. Do kompletu dobrała torebkę od DeMellier London, a także pleciony pasek na biodra. Całość uzupełniły beżowe szpilki od Ralpha Laurena. W przygotowanej galerii u góry strony znajdziecie więcej zdjęć księżnej Kate.