Grażyna Szapołowska odświeżyła kolor włosów i postawiła na ostre cięcie. Wygląda bosko

Grażyna Szapołowska po raz kolejny udowodniła, że czas jest jej sprzymierzeńcem. Gwiazda zaprezentowała się w sieci z nową fryzurą i tradycyjnie już zebrała komplementy dotyczące jej urody.

Grażyna Szapołowska od lat uchodzi nie tylko za ikonę kina, ale i nieprzemijającej urody. Ponieważ aktorka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i ochoczo dokumentuje tam codzienność, jej wielbiciele mogą podziwiać ją w wielu różnych odsłonach, także tych prywatnych. Na profilu gwiazdy lądowały już plażowe zdjęcia w kostiumach kąpielowych, urocze ujęcia w towarzystwie owczarka niemieckiego czy portrety wykonywane w domowym zaciszu. Prezentowała też efekty profesjonalnych sesji oraz selfie, w których się wręcz wyspecjalizowała. Nowe zdjęcie, które  wrzuciła do sieci, także zachwyciło fanów. Wszystko przez jej nieco odmieniony wizerunek.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz pracowała z Maciejem Kurzajewskim w TVP. Tak wtedy wyglądała

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Grażyna Szapołowska z nową fryzurą

Szapołowska zaprezentowała się w nieco melancholijnym kadrze, pozując w eleganckim czarnym garniturze na tle iglastego lasu. Uwagę zwracała jednak przede wszystkim odmieniona fryzura aktorki. Legenda kina postanowiła skrócić długie włosy i teraz nosi praktyczniejszą fryzurkę, która sięga jej ramion. Brawa należą się też za nowy kolor pasm. Artystka zrezygnowała z lekko popielatego blondu na rzecz zdecydowanie bardziej twarzowej platyny. W nowym look'u wygląda młodzieńczo i promiennie.

Więcej zdjęć Grażyny Szapołowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Komentujący oczywiście nie zawiedli i zarzucili idolkę serią komplementów:

No nie! Żeby być aż takim urodziwym?
Jak pani to robi?
Najpiękniejsza kobieta świata - i pisze to kobieta, także musi to być prawda. Przykład wiecznej kobiecej urody - chwalono aktorkę.
 

A jak wam się podoba nowy wizerunek ekranowej gwiazdy? Zmiana na plus? 

Sposoby arystokratek na piękny wyglądSposoby arystokratek na piękny wygląd. Księżna Kate ma zawsze gładką cerę

Więcej zdjęć Grażyny Szapołowskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: