Magdalena Stępień opłakuje syna w sieci. Opublikowała zdjęcie nagrobka Oliwiera

Magdalena Stępień wybrała się na oleśnicki cmentarz i opublikowała w sieci zdjęcia nagrobka swojego syna Oliwiera. Dziecięca mogiła została ukończona tuż przed uroczystością Wszystkich Świętych.

Minęły już trzy miesiące od śmierci Oliwiera, syna Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka. Roczny chłopiec zmarł w Izraelu, gdzie przechodził skomplikowane leczenie nowotworu wątroby. Gdy przyszedł na świat, jego rodzice nie byli już parą. Pół roku później Magdalena usłyszała diagnozę. W ratowanie życia Oliwiera zaangażowanych było wiele osób, w tym celebryci oraz gwiazdy sportu. Stępień i Rzeźniczaka poróżniło też podejście do leczenia - ona chciała, by terapię prowadzono w Izraelu, on w Polsce. Podejmowanie działania okazały się jednak nieskuteczne wobec postępującej choroby

Magdalena Stępień pokazała nagrobek Oliwiera

Oliwier spoczął na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego w Oleśnicy. Dziś na miejscu jego pochówku stoi już murowany nagrobek. Magdalena Stępień udostępniła na Instagramie relację, w której prezentuje obserwującym, jak wygląda mogiła.

Zdjęcia Magdaleny Stępień, w tym ujęcia archiwalne, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Dziecięcy grób wykonano z jasnego kamienia. Na płycie napisowej umieszczono zdjęcie chłopca oraz inskrypcję:

Moj kochany aniołeczku, dzieli nas tylko czas.

Grób Oliwiera RzeźniczakaGrób Oliwiera Rzeźniczaka magdalena_stępień/Instagram

Obok kwatery porozstawiano białe znicze, figurki cherubinków oraz świece-lampiony. InstaStories pogrążona w żałobie mama uzupełniła wpisami:

Ktoś mi kiedyś powiedział, że piekło nie istnieje. Mylił się, ja obecnie przez nie przechodzę.
Gdyby nie siła, jaką dostaję od Oliwierka, nie dałabym rady, patrząc na to, co się dzieje dookoła mnie. 

Po śmierci syna aspirująca modelka pousuwała większość zdjęć ze swojego instagramowego konta, pozostawiając tylko te, na których jest chłopiec, oraz ujęcia w jakiś sposób z nim związane. Profil podpisała jako "mama aniołka" i zasugerowała, że będzie publikować treści związane z życiem po stracie dziecka.

Zdjęcia Magdaleny Stępień, w tym ujęcia archiwalne, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.