"The Voice of Poland". Uczestniczka przerwała występ. Straciła głos!

Podczas realizacji nagrań do rundy tzw. nokautów w "The Voice of Poland", jedna z uczestniczek straciła głos. Dosłownie. Trenerzy dwoili się i troili, by dziewczyna mogła zaśpiewać, ale zrobiło się naprawdę dramatycznie.

Etap nokautów w "The Voice of Poland" to jedne z bardziej emocjonujących starć. Uczestnicy walczą wówczas o możliwość prezentowania się przed publicznością na żywo. Ponieważ nokauty są nagrywane, trudno o nieprzewidziane sytuacje, jednak podczas trwającej, 13. edycji show, doszło do zaskakującego wydarzenia, które wymagało od jurorów, zwłaszcza Tomsona i Barona, zachowania zimnej krwi.

Steczkowska pomyliła miasta, Mandaryna dała 'show' a Lesz została upokorzona. Co jeszcze wydarzyło się w Operze Leśnej?Sopot Festival obfitował we wpadki. Steczkowska pomyliła miasta

Zobacz wideo Magda Bereda nie dostała się do The Voice of Poland?

Uczestniczka "The Voice of Poland" przerwała występ. Głos odmówił jej posłuszeństwa

Przypomnijmy, że w nokautach prezentują się uczestnicy, którzy z sukcesem przebrnęli przez etapy przesłuchań w ciemno i bitew, a więc udowodnili już, że ponad wszelką wątpliwość potrafią śpiewać. Jednak Kamila Ignatowicz, jedna z walczących o przejście do live'ów przeżyła na scenie chwile grozy, a jej trenerzy wraz z nią.

Zdjęcia z występu znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Aspirująca piosenkarka postanowiła zmierzyć się z wymagającym utworem "The Girl on Fire" z repertuaru Alicii Keys. I wtedy stało się. Muzyka zagrała, dziewczyna zaśpiewała pierwszą linijkę i zamilkła. Pokazywała gestami, że coś jest nie w porządku. Tomson i Baron, jej opiekunowie, próbowali ją zachęcić do kontynuowania występu, podobnie jak pozostali jurorzy, Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Marek Piekarczyk:

Dawaj, dawaj. Dajesz! - nawoływali.
 

Tomson zaczął śpiewać, żeby wspomóc wokalnie podopieczną. Ośmielona uczestniczka spróbowała ponownie, ale z równie kiepskim rezultatem. Wyglądało na to, że nie była w stanie wydobyć żadnych dźwięków. Póki co nie wiadomo, jak zakończyły się zmagania Ignatowicz. O tym, co dalej, widzowie przekonają się w sobotę, 22 października, podczas emisji programu.

Karolina Baran, Sara James, Kinga Grześkow, Goncalo Roque Duo DestinyNie tylko Sara James podbiła amerykańskie "Mam talent!". Pamiętacie Patrzałka?

Będziecie trzymać kciuki z Kamilę?

Zdjęcia z występu znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: