Katarzyna Bosacka miażdży Ralpha Kaminskiego. Chodzi o reklamę fast foodów

Niedawno, Ralph Kaminski stał się twarzą nowej kampanii słynnej sieci fast foodów. W spocie reklamowym, piosenkarz zajada się frytkami i burgerem. Teraz Katarzyna Bosacka wbija mu szpilę, ostro krytykując wokalistę za popularyzowanie niezdrowego jedzenia.

Katarzyna Bosacka stale dba o swoich fanów, informując ich, jakie posiłki powinni spożywać, a od których stronić. Dziennikarka mocno angażuje się w działalność na Instagramie. Tym razem zdecydowała się jednak na ostrą krytykę w kierunku popularnego artysty, Ralpha Kaminskiego. Wokaliście oberwało się za udział w kampanii reklamowej restauracji typu fast food. Katarzyna Bosacka dokładnie wyliczyła, ile kalorii ma poszczególny burger. Próbowała też znaleźć potrawę, która będzie bogata w składniki odżywcze. Niestety bezskutecznie.

Zobacz wideo Ralph Kaminski: Kiedyś największym marzeniem było zagrać na scenie alternatywnej festiwalu w Opolu

Katarzyna Bosacka krytykuje Ralpha Kaminskiego za promowanie fast foodu 

W najnowszym wpisie Katarzyna Bosacka dosłownie zmiażdżyła Ralpha Kaminskiego. Wszystko za sprawą udziału w kampanii reklamowej popularnej restauracji fast food. Dziennikarka skrupulatnie wyliczyła kalorie, jakie zawierają serwowane w niej dania. 

Drogi Ralphie! Bardzo dziękuję za zaproszenie na bal, tylko zapytam wprost: dlaczego w Macu? Skoro nie jesz mięsa, zostaje burger wege. Niestety, ma on tylko niecałe 6 g białka w 100 g, więc zanadto się nie pożywisz.
 
Nawet jeśli w zestawie weźmiesz duże frytki (434 kcal i 21 g tłuszczu), to i tak po takim "balu" twój żołądek raczej nie będzie zadowolony. O kubkach smakowych nie wspominając. A jak się będziesz czuł po podwójnym "Wieśmaku", który zawiera 934 kcal w porcji i do tego 65 g tłuszczu, czyli jakieś 93 proc. naszego średniego, dziennego zapotrzebowania?

Prezenterka telewizyjna stanowczo podkreśliła, że w fast foodzie nawet sałatka nie jest bogata w wartościowe składniki odżywcze.

Wpadnę jednak choćby po to, żeby podarować ci moją najnowszą książkę "Obiad za mniej niż pięć złotych na osobę" (...). Polecam zielone naleśniki szpinakowe, bataty zapiekane z ciecierzycą i spaghetti a'la vodka. I to dopiero będzie bal! - podsumowała Katarzyna Bosacka na Instagramie.

Pod postem niemal natychmiast wylała się lawina komentarzy. Internauci jednoznacznie zgadzają się ze zdaniem słynnej dziennikarki

I to jest konkret! Pani Kasiu.
Brawo za ten post - piszą fani na Instagramie. 

Myślicie, że Katarzyna Bosacka słusznie skrytykowała Ralpha Kaminskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.