Katarzyna Bosacka miażdży Ralpha Kaminskiego. Chodzi o reklamę fast foodów

Niedawno, Ralph Kaminski stał się twarzą nowej kampanii słynnej sieci fast foodów. W spocie reklamowym, piosenkarz zajada się frytkami i burgerem. Teraz Katarzyna Bosacka wbija mu szpilę, ostro krytykując wokalistę za popularyzowanie niezdrowego jedzenia.

Katarzyna Bosacka stale dba o swoich fanów, informując ich, jakie posiłki powinni spożywać, a od których stronić. Dziennikarka mocno angażuje się w działalność na Instagramie. Tym razem zdecydowała się jednak na ostrą krytykę w kierunku popularnego artysty, Ralpha Kaminskiego. Wokaliście oberwało się za udział w kampanii reklamowej restauracji typu fast food. Katarzyna Bosacka dokładnie wyliczyła, ile kalorii ma poszczególny burger. Próbowała też znaleźć potrawę, która będzie bogata w składniki odżywcze. Niestety bezskutecznie.

Zobacz wideo Ralph Kaminski: Kiedyś największym marzeniem było zagrać na scenie alternatywnej festiwalu w Opolu

Ralph Kamiński, Marta Wiśniewska Ralph Kamiński naśladuje Mandarynę. Marta się obrazi?

Katarzyna Bosacka krytykuje Ralpha Kaminskiego za promowanie fast foodu 

W najnowszym wpisie Katarzyna Bosacka dosłownie zmiażdżyła Ralpha Kaminskiego. Wszystko za sprawą udziału w kampanii reklamowej popularnej restauracji fast food. Dziennikarka skrupulatnie wyliczyła kalorie, jakie zawierają serwowane w niej dania. 

Drogi Ralphie! Bardzo dziękuję za zaproszenie na bal, tylko zapytam wprost: dlaczego w Macu? Skoro nie jesz mięsa, zostaje burger wege. Niestety, ma on tylko niecałe 6 g białka w 100 g, więc zanadto się nie pożywisz.
 
Nawet jeśli w zestawie weźmiesz duże frytki (434 kcal i 21 g tłuszczu), to i tak po takim "balu" twój żołądek raczej nie będzie zadowolony. O kubkach smakowych nie wspominając. A jak się będziesz czuł po podwójnym "Wieśmaku", który zawiera 934 kcal w porcji i do tego 65 g tłuszczu, czyli jakieś 93 proc. naszego średniego, dziennego zapotrzebowania?

Prezenterka telewizyjna stanowczo podkreśliła, że w fast foodzie nawet sałatka nie jest bogata w wartościowe składniki odżywcze.

Wpadnę jednak choćby po to, żeby podarować ci moją najnowszą książkę "Obiad za mniej niż pięć złotych na osobę" (...). Polecam zielone naleśniki szpinakowe, bataty zapiekane z ciecierzycą i spaghetti a'la vodka. I to dopiero będzie bal! - podsumowała Katarzyna Bosacka na Instagramie.

Grażyna Torbicka, Ralph Kamiński podczas Paszportów 'Polityki' Ralph Kamiński zachwycił się Torbicką na scenie. Jego słowa zdumiały dziennikarkę

Pod postem niemal natychmiast wylała się lawina komentarzy. Internauci jednoznacznie zgadzają się ze zdaniem słynnej dziennikarki

I to jest konkret! Pani Kasiu.
Brawo za ten post - piszą fani na Instagramie. 

Myślicie, że Katarzyna Bosacka słusznie skrytykowała Ralpha Kaminskiego?

Więcej o: