Agnieszka Włodarczyk w samym body na balkonie we Włoszech. "W obiektywie ukochanego"

Agnieszka Włodarczyk przebywa obecnie w Mediolanie. Aktorka swoją podróż skrupulatnie dokumentuje na Instagramie. Tym razem zaprezentowała klimatyczne ujęcie zrobione przez Roberta Karasia.

Agnieszka Włodarczyk aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorkę na Instagramie obserwuje już ponad 324 tys. osób. Tym razem followersi mogli podziwiać Włodarczyk we włoskim anturażu. Artystka jesień spędza w Mediolanie, a towarzyszy jej ukochany Robert Karaś i syn Milan.

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk bawiła się na weselu w sukience sprzed 20 lat. Pokazała przygotowania do tej imprezy

Robert Karaś sfotografował Włodarczyk na włoskim balkonie. "Bez miliona filtrów i retuszu"

Do ostatniego zdjęcia Włodarczyk zapozowała w czarnym body z długim rękawem. Tłem dla fotografii była panorama Mediolanu, rozpościerająca się z balkonu włoskiego apartamentu. Za obiektywem stanął Robert Karaś.

W obiektywie ukochanego - skomentowała Włodarczyk.

Fani docenili artystyczny kunszt zdjęcia wykonanego przez polskiego triathlonistę. Ich uwagę zwróciła także naturalność bijąca od Agnieszki. Włodarczyk zrezygnowała bowiem z retuszu i zniekształcających filtrów.

Więcej zdjęć z włoskiej podróży Włodarczyk i Karasia znajdziecie w naszej galerii.

Piękna kobieta, pokazana w obiektywie kochającego mężczyzny.
Uwielbiam pani zdjęcia, bez miliona filtrów i retuszu. Naturalnie piękna.
Co za piękna i naturalna dziewczyna - czytamy w komentarzach.
 

Jak poznali się Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od kilku lat tworzą jeden z najgorętszych związków polskiego show biznesu. Para poznała przez media społecznościowe na początku pandemii koronawirusa. Ona szukała stabilizacji, on niedawno zakończył pierwsze małżeństwo. Spotykać zaczęli się kilka miesięcy później, latem 2020 roku. Szybko okazało się, że wiele ich łączy i mają podobne plany na przyszłość. 7 lipca 2021 roku zostali rodzicami Milana.

Co sądzicie o najnowszych zdjęciach Agnieszki Włodarczyk?

Więcej o: