Agnieszka Włodarczyk została mamą! Robert Karaś opublikował zdjęcia z synem ze szpitala. Znamy jego imię

Agnieszka Włodarczyk urodziła pierwsze dziecko! Do ostatniej chwili ukrywała przed fanami jego płeć oraz imię. Teraz wszystko jest już jasne.

Agnieszka Włodarczyk przez całą ciążę ukrywała płeć dziecka. Do ostatniej chwili pozostawało to wielką tajemnicą. Fani doszukiwali się podpowiedzi na Instagramie, jednak gwiazda nie puściła pary z ust.

Zobacz wideo Ciąża i macierzyństwo zmieniają życie kobiety. Jak na jej potrzeby może odpowiedzieć moda?

Agnieszka Włodarczyk została mamą! Robert Karaś opublikował zdjęcia z synem ze szpitala. Znamy jego imię

Agnieszka Włodarczyk urodziła chłopca. Zdradziła, że nazywa się Milan.

07.07.2021 Milan Karaś.
 

Zarówno pod postem Agnieszki, jak i Roberta pojawiło się mnóstwo gratulacji. Składali je nie tylko internauci, lecz także znani koledzy pary.

Agnieszka Włodarczyk - choć początkowo ukrywała ciążę, później z chęcią o niej opowiadała

Aktorka przez okres ciąży opowiadała fanom o swoim samopoczuciu. Pierwsze tygodnie spędziła na wakacjach z partnerem Robertem Karasiem na tropikalnej wyspie Gili Air w Indonezji. Powrót do polskiej rzeczywistości nie okazał się dla niej szczęśliwy. Agnieszka Włodarczyk przeszła COVID-19 i musiała zwolnić tempo. W ciąży brała jeszcze udział w ostatnich spektaklach. W marcu zrezygnowała z dalszej pracy i postawiła na odpoczynek. Anna Mucha postanowiła pożegnać koleżankę z teatru symbolicznym baby shower.

Chcemy podziękować Agnieszce za wszystkie zagrane spektakle i wręczyć prezent, który wkrótce bardzo jej się przyda. W rolę mamy trzeba wejść z przytupem, perfekcyjnie przygotowaną! Dlatego razem z całą ekipą zgotujemy jej baby shower na scenie, jakiego nie miał jeszcze nikt. Mam też dla Agi butelkę whisky, która będzie musiała zaczekać! Przez najbliższe dwa lata godnie nabierze charakteru - mówiła Anna Mucha w rozmowie z "Party".

Agnieszka Włodarczyk w ostatnich tygodniach mówiła o swoim niezbyt dobrym samopoczuciu związanym z końcówką ciąży. 

Teraz po krótkiej wizycie w Gdyni, 15 przystankach na toaletę i bolącej kości ogonowej od długiego siedzenia stwierdzam - no way! Jeśli wycieczka, to tylko po Polsce! - napisała na Instagramie.

Na szczęście już po wszystkim. Przyłączamy się do gratulacji dla szczęśliwych rodziców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.